Розбудова великої реабілітаційної зони для захисників та поранених

Інноваційний реабілітаційний центр 4.5.0. для поранених військових. xpark kyiv
Інноваційний реабілітаційний центр «4.5.0.» для поранених військових
23.08.2022
Ярошенко Юрій Meet Up mixsport
14.02 Mixsport Chill Meetup 🧖‍♂️
12.09.2022

 Розбудова великої реабілітаційної зони для захисників та поранених на базі парку «Борців за незалежність» є знаковою для парку Муромець, де як і 10 століть тому знаходиться застава захисників Києва від східної орди та спортивний парк з базою реабілітації 4.5.0.

 

Інноваційний реабілітаційний центр 4.5.0. для поранених військових. xpark kyiv

Вже четвертий сезон команда Xpark та волонтери Інноваційного реабілітаційного центру «4.5.0.» супроводжують фізичне і психологічне відновлення поранених військових та цивільних, проводять адаптацію до цивільного життя. Війна постійно додає поранених захисників, які потребують уваги та допомоги у відновлені психічного та фізичного стану, особливо це стосується молодих воїнів, хлопців та дівчат, для яких поранення призводить до розпачу та депресії.

Щороку 29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.  З нагоди цієї події,  разом з Департамент суспільних комунікацій КМДА відпрацьовується рішення щодо допроектування та значного розширення локацій для відновлення та реабілітації військових.

 Запрошуємо всіх експертів та проектантів з розбудови інклюзивних безбар’єрних зон, та всіх меценатів, хто бажає долучитися до створення інноваційного водного центру відновлення та реабілітації захисників та поранених.

Слава Україні!

Контакты