30.09. — ВБО «Даун Синдром» — «Кубок відкритих сердець 2018»

Xpark presents #ArabatkaClubOpenCup 2018
20.09.2018
Еженедельная тренировка BMX на памп-треке
04.10.2018

30.09. — ВБО «Даун Синдром» — «Кубок відкритих сердець 2018»

https://www.facebook.com/downsyndrome.org.ua/

Друзі, раді повідомити що 30 вересня відбудеться наш традиційний, VIII благодійний турнір з міні-футболу серед корпоративних команд «Кубок відкритих сердець 2018» ❤️ 🏆🏅
Всі внески за участь в турнірі ми спрямовуємо на підтримку програм Центру раннього розвитку для дітей з синдромом Дауна.
В рамках змагань у нас:
— Видовищний футбол
— Святкова атмосфера та розваги для дітей і дорослих

А також смачні частування, які готуватимуть наші хлопці та дівчата з синдромом Дауна, за підтримки нашого технічного партнера #Ашан .

Цього року у змаганнях братиме участь 16 команд, серед яких: Infopulse Ukraine #МСЛ , Ukrsibbank BNP Paribas GroupРайффайзен Банк Аваль / Raiffeisen Bank Avall, Енергоатом, Ашан , Deloitte UkraineEY UkraineGSK_UkraineСингента Україна,WINDROSE airlines,#MARSПрага Авто#Енергоринок Watsons Україна,MobikinGroup.

Офіційними партнерами турніру є: компанія #InfopulseUkraine та Оператор державних лотерей МСЛ. Професійне суддівство забезпечує #ФедераціяФутзалу м. Kиєва.

У нас нова локація для проведення турніру- це відкриті поля в Х-Парку! За прогнозом в цей день тепло і сонячно! Запрошуємо вболівальників з дітьми, приходьте і зарядіться позитивом разом з нами!

До речі, в п’ятницю об 11:00 відбудеться жеребкування команд і ми будемо вести онлайн-трансляцію. Підключайся — буде цікаво!
#ВБОДаунСиндром #ЦентрРанньогоРозвитку

Контакты