22.07.2017 Equity Kyiv Wake Open 2017
17.07.2017
Один из лучших пляжей Киева стал еще лучше и чище!
19.07.2017

22.07.2017 LEGION RUN

LEGION RUN скоро у Києві!

Поспішайте приєднатися до команди легіонерів!

Legion Run це п’ятикілометровий забіг з різноманітними перешкодами з бруду, вогню, льоду і колючого дроту, який проводиться в різних країнах по всьому світу.

Наші заходи – це відмінна можливість випробувати Ваші фізичні та психологічні межі, поділитися епічними моментами з друзями чи колегами. Це не гонка і не змагання проти інших. Це чудові веселощі для дорослих!

#LegionRun #LegionRunKyiv

Legion Run — найбільший забіг з перешкодами у Південно-Східній Європі.
Незважаючи на те, що Legion Run був створений всього лише декілька років тому, кількість наших заходів по всьому світу невпинно зростає і щоразу ми маємо все більше охочих взяти у ньому участь. Цю цікаву і незабутню спортивну пригоду вже встигли побачити на 3-х континентах та у 12-ти країнах світу.
Ми команда високомотивованих, люблячих веселощі сміливців, які відрізняються за віком, культурою, статтю, смаками, вподобаннями та професією. Але, ми такі ж, як і кожен з вас! Ми підкорюємо вершини, які нас лякають, ми успішно боремося з викликами, які зустрічаються у нас на шляху, ми вміємо насолоджуватися смаком перемог — вони приносять нам задоволення та радість і змушують працювати  нас як єдина команда!
До слова, всі наші перешкоди розроблені з особливою увагою до деталей, щоб забезпечити проведення нашого заходу з дотриманням усіх правил безпеки. Ми одні з небагатьох у даній індустрії, хто використовує перешкоди, які були спроектовані висококваліфікованими фахівцями цивільної інженерії та виготовлені ліцензованими підрядниками.
Контакты