Чим зайнятися в X-Park восени 2020?

вейкбордист Юрий Зозуля
Інтерв’ю Юрія Зозулі
07.11.2020
Містер ЗОЖ на Penguin Ice Party 😱
10.11.2020

Чим зайнятися в X-Park восени 2020? Топ 10 активностей на будь-який смак!

1.Погуляти з родиною в парку Муромець. Свіже повітря та неймовірні осінні пейзажі. Кожні вихідні ви маєте можливість орендувати електротранспорт від прокату #negoni та чудово провести сімейний weekend.

Прокат #negoni

 

2. Загартовуватися разом на #PenguinIceParty — це головний щотижневий захід у сфері активного та здорового образу життя у Києві. Це 30% загартовування, 30% банні процедури, 30% тренування на відкритому повітрі та 10% розмови у колі однодумців, що надихають.

#PenguinIceParty

 

3. Хочете екстриму? Прокат квадроциклів в Києві доступний на території розважального комплексу X-Park протягом всього року

Прокат квадроциклів

 

4. Жадаєте гострих відчуттів? Мотокрос в Києві від X-Park подарує вам їх. Прокат і оренда мотоциклів pit bike в Києві.

Прокат мотоциклів pit bike

 

5. Відчуття під час польоту в аеротрубі практично такі ж, як при стрибку з парашутом під час вільного падіння. При цьому політ в аеродинамічній трубі проходить без перевантажень і безпечний. Відчуйте, як ендорфіни зі швидкістю 200 км / год розносяться по всьому клітинках Вашого тіла. Наша аеротруба дозволить Вам відчути повний ульот!

Аеротруба

 

6. «Olo» — це кафе сімейно-спортивного типу, тут буде цікаво як дорослим , так і дітям. В таку морозну погоду насолодитися краєвидом на акваторію та випити ароматного глінтвейну з коханою людиною — буде чудовою ідеєю.

Кафе «Olo»

 

7. Виглядає як іграшка, а його здібності неймовірні. Х-Park пропонує Вам нову унікальну активність — катання на всюдиході SHERP — розробка, яка не має аналогів у світі за своїми можливостями й характеристиками.

Всюдихід SHERP


8. Чому б не навчитися чомусь новому? Школа боксу Old School Boxing Club — це найкраще з боксу, унікальний тренерський підхід і професіоналізм наставника.

Бокс — для тих, хто хоче стати сильніше! Ми зможемо Вам дати цікавий, зрозумілий, доступний кожному бокс.

Old School Boxing Club

 

9. Цікаві спікери, трендові теми, загартовування, велика СПА зона, джакузі та хамам. Що ще потрібно для прекрасного вечора? Все це чекає на вас щосереди на MixSport Chill Meetup в лазні!

MixSport Chill Meetup

 

10. Tennispark — сучасний тенісний клуб в центрі Києва в екологічно чистій зоні в парку Муромець. В холодний період 8 закритих майданчиків з різним покриттям:

4 критих корти з покриттям хард (стаціонарний зал).

4 критих корти з покриттям ґрунт (купол).

Tennispark

 

Контакты