Kangoo Jumps Ukraine Festival — лучшие мировые презентеры в XPARK

Weider Body Fest — открытые тренировки, конкурсы и призы
27.06.2018
7 июля 2018 — Sfera Beach Club — Disco 90x
28.06.2018

Kangoo Jumps Ukraine Festival — лучшие мировые презентеры в XPARK

Кangoo jumps — остання тенденція в спорті і фітнесі, яка набирає популярність і в Україні. Це один з кращих способів зарядиться енергією і скинути зайві кілограми. Головна фішка цього виду фітнесу — черевики Кangoo jumps. З їх допомогою ваші тренування перетворяться в веселе проведення часу, але користь від них буде в кілька разів вище!

Черевики на пружинах kangoo jumps, розроблені в 1994 році канадським ортопедом Грегорі Легкхтман виключно для реабілітації після операційного періоду на суглоби колін, гомілки і спини, буквально підірвали світову фітнес-індустрію! Оснащені унікальною пружною системою, вони захищають спину і суглоби на 80%, дають і інші важливі результати! Заняття і біг в них не тільки дозволяють спалити на 30% калорій більше, ніж це відбувається при заняттях в звичайному взутті, але і дозволяють підтягнути сідниці і живіт за рекордний час! Крім того, тренування в цих черевиках проходять дуже динамічно і весело.

Найкращі презентери даного напряму у світі запалили спільноту в XPARK:

Rossen Dmitrov ??
Weronika Olczak ??
Rut Vela ?? 
Eliz-Maria Raum ??
Ждем Lepa Jovik ??
Jekaterina Makarova ?? 

 

Дякуємо за яскравий день та запрошуємо долучитися до цього виду спорту. Зв’язатися з офіційними представниками можно на Facebook 

Контакты