Яких порад дотримуються справжні серфери, аби їх оргізм був міцним та здатним підкорювати хвилі у будь-який час?

Не дарма ми говоримо, що X-PARK — це площадка, що відкрита для будь-якої ідеї
13.03.2020
Все буде добре, головне займатися спортом!
06.04.2020

Яких порад дотримуються справжні серфери, аби їх оргізм був міцним та здатним підкорювати хвилі у будь-який час?

Настав час розібратися!
Отож,

  • Серферська порада 1. Шануйте природу та підкорюйтесь її правилам, серед яких одне з найважливіших — «правило зміни дня та ночі». Налаштуйте свої біоритми. Здоровий сон дуже важливий для відновлення організму. Жодна ранкова океанська хвиля не підкориться, якщо у тілі не буде сил.
  • Серферська порада 2. Приведіть в порядок шлунково-кишковий тракт, слизові. Віруси розмножуються в кишечнику, а слизові — «вхідні ворота» для вірусів!  Час перебування вдома — не час їсти, що завгодно! До речі, близько 70% імуномодулюючих клітин людини знаходиться саме в шлунково-кишковому тракті. Де би Ви не були, на якому з пляжів, Ви би точно побачили, що основу раціону серферів, як і розуміється, складають овочі та фрукти, сповнені вітамінів, а також крупи та місцеві каши, які споживаються для отримання енергії для підкорення хвиль.
  • Серферська порада 3. І звичайно ж заняття спортом ніхто не відміняв! Бувають часи, коли посерфити не вдається. Тоді на допомогу йдуть інші види спорту, найчастіше, це скейтбординг на вулиці чи то тренування на баланборді та виконання простих вправ на зміцнення корпусу тіла вдома. Наразі Інтернет сповнений прикладів тренувань, тому не зволікайте. Тренуйтеся щодня!

Отож, слідування законам природи — ось що безсумнівно зміцнить Ваш організм! Не сидіть щохвилинно в Інтернеті, використовуйте час, проведений вдома, із користю для свого тіла та духу!

До речі, ми часто розповідаємо вам та популяризуємо традиційне привітання серферів та вейкбордистів — шаку. Навіть кафе у себе на території назвали шакою, аби всі про неї знали. А ось, що виявляється! Серферська шака  — найбезпечніше привітання у 2020! На 100% менше бактерій! Вітаємося шакою, друзі!

Контакты