Шоу для дітей на свято

NEW: Фойлінг
27.03.2021
Тролей
27.03.2021

Шоу для дітей на свято

Екстрім-парк це зручний і сучасний майданчик, адаптований під різні заходи. Ми пропонуємо Вам великі можливості для розміщення та проведення подій БУДЬ-ЯКОГО формату в будь-який час року!

На території парку працює п’ять гриль-зон, кожна з яких унікальна своїм місцем розташування, місткістю людина в будиночку, видом, меблями. Також у нас кілька ресторанів, в яких Ви можете організувати своє свято.

Серед безлічі проведених у нас на території свят хотіли б відзначити таке яскрава подія як ДИТЯЧИЙ День Народження! Ви також, як і ми уявляєте його з мультяжнимі героями, іграми, квестами і на прекрасній казково красиво прикрашеній локації?

Тоді пропонуємо Вам зв’язатися з нашими аніматорами! Вони допоможуть реалізувати Вам будь-яку ідею на дитячий День Народження або ж запропонують безліч своїх!

Наші аніматори готові організовувати будь-які квести, шоу для дітей, серед яких шоу мильних бульбашок та шоу хімії, а так само веселити їх і смішити в образах будь-яким героїв!

Ще одна перевага наших аніматорів – вони ідеально знають X-PARK, так що зможуть підібрати свою програму, залучаючи кращі куточки, локації і розваги X-PARK.

Для замовлення аніматорів на Дитяче свято в X-PARK, телефонуйте за номерами нашого кол-центру, 063 136 25 85

Вам все підкажуть!

Веселі та професійні аніматори прикрасять дитяче свято і зроблять цей день яскравим і не забуваємо.

Хочете спробувати?

Залиште ваш телефон, ми передзвонимо Вам!

""
1
Ваш телефон
Previous
Next
Контакты