Бані біля річки

Закарпатські чани
18.03.2020
Страйкбол
18.03.2020

Бані біля річки

Баня у реки
Баня у реки
баня у реки на дровах киев

Сауни Києва від X-Park це незабутній відпочинок за доступною ціною

Спортивно-розважальний комплекс X-Park – це неповторний об’єкт столиці, призначений для активного відпочинку. Ніде більше в Києві Ви не знайтете такого чудового місця з розвиненою інфраструктурою, якісним обслуговуванням, і величезним вибором кращих варіантів для гарного відпочинку. Тут знаходяться кращі сауни і лазні Києва.

Вони розташовані на території розважального комплексу X-Park, що в парку Муромець (раніше Дружби народів). Це екологічно чиста зона з прекрасною природою і виходом до річки.

Шукаєте найпопулярніші сауни Києва? Краще, ніж в X-Park – годі й шукати!

У нас докладаються всі можливі зусилля, щоб забезпечити відвідувачам максимально комфортний і затишний відпочинок.

Все лазні в X-Park у своєму розпорядженні розвиненою і сучасною інфраструктурою, а також усіма необхідними зручностями. Разом з красивою природою і прекрасною річковий акваторією це місце можна без перебільшення вважати справжнім раєм на землі. Приходьте сюди разом зі своїми рідними та близькими, друзями і колегами по роботі, тут кожен з них зможе отримати незабутню насолоду.

Найбільш доступні лазні Києва знаходяться в X-Park
Баня на дровах пропонує відмінну можливість якісно попаритися. Тут можна скористатися послугами професійного банщика і масажиста, які зроблять ваше перебування тут просто таки незабутнім. Також ви можете скупатися в ополонці або просто посмажити шашлик в гриль зоні. Крім іншого можна замовити закарпатські чани і викупатися в них.

Банний комплекс X-Park це незабутній відпочинок для вас і вашої веселої компанії. Тут все працює для задоволення клієнта. Саме тому наші клієнти завжди бажають повернутися сюди знову.

Забронювати баню можна в режимі онлайн на нашому сайті або просто зателефонувавши за телефоном 095 026 73 43.

Вартість послуги від 550 грн. за годину. Приходьте в будь-який час, ми завжди раді відвідувачам!

Хотите попробовать?

Оставьте ваш телефон, мы перезвоним Вам!

""
1
Ваш телефон
Previous
Next
Контакты