Батутний центр

аренда катамарана
Катамаран
16.03.2020
Вейкшкола wake school DM X-Park
Wake School DM
16.03.2020

Батутний центр

X-PARK пропонує любителям активного способу життя або просто людям, охочим прекрасно відпочити, відвідати свій парк розваг. Це величезна зона відпочинку, в якій відбуваються багато представлені цікаві, захоплюючі і навіть екстремальні атракціони. Яскравим прикладом є Jumping hall – веселе заняття для безтурботного проведення часу.

У батутними центрі Jumping Hall працюють професійні тренера і інструктори, які покажуть і навчать, як тут можна провести свій час з максимальним задоволенням.

Вартість оренди батута 350 грн на цілу годину

Батутними парк, розташований в спортивно-розважальному комплексі X-PARK, призначений для всіх. Простіше кажучи, тут граються і маленькі дітки, і великі дядьки радіють як маленькі діти. І все ж це не просто забава, а вельми корисний спорт. Він має загальнозміцнюючі властивості і дуже позитивно впливає на весь організм. Помірні навантаження роблять це задоволення загальнодоступним незалежно від віку і статі.

Батути для дорослих в Києві це відмінне тренування. Вони допоможуть не тільки підтримувати тіло в тонусі, а й просто розвантажити мозок від проблем робочого дня. Також тут можна вивчити у тренерів кілька захоплюючих трюків і зробити дане заняття більш екстремальним і захоплюючим.

Більш детальну інформацію Ви можете дізнатися за телефоном 067 917 23 66

Jumping Hall: програми для вейк-, сноу- та скейтбордистів
Вчися стрибати правильно, став нові трюки і прокачай себе на повну!Батути, для більшості відвідувачів – розвага, але якщо ви займаєтеся вейкбордингом і сноубордом, то це кращий тренажер для вашого тіла і вестибулярного апарату.У X-PARK є школа, в якій стрибкам на батуті приділяється особлива увага.В Rider's Choice School можна навчитися всьому, що пов'язано з катанням на вейкборді, сноуборді і скейті завдяки вивченню трюків на батуті з дошкою, на спеціальних джіб-тренажерах і, найголовніше, абсолютно безпечно !!!Основні напрямки, якими займаються Rider's Choice, не залежно від сезону:• вейкбординг• скейт• сноубординг• батут (акробатика, стрибки з дошкою)… тож якщо ти доскер не важливо в якому напрямку – тобі до нас!Познайомитися з цими невгамовними райдерами ви можете на батутному майданчику Jumping Hall (при вході в Екстрім Парк), де і проходять тренування бордистів і не тільки :wink:До зустрічі в повітрі 😉#XPark #JumpingHall #RidersChoiceSchool #Wakeboarding #Skateboarding #Snowboarding #Riders
Опубліковано Экстрим-парк "X-Park" Неділя, 15 липня 2018 р.

Хотите попробовать?

Оставьте ваш телефон, мы перезвоним Вам!

""
1
Ваш телефон
Previous
Next
Контакты