Екстрем стайл

Клуб Драгонботу
14.03.2020
Спортивний табір для дітей Old School Boxing Club
14.03.2020

Екстрем стайл

Про дану мережу магазинів ми можемо говорити багато та з величезною любов’ю, адже це наші давні друзі, партнери та спонсори багатьох змагань.

“Екстрем-стайл”, наші пропонує увазі покупців найширший вибір товарів для усіх видів спорту.

Мета магазину, як і мета нашого парку –  залучити якомога більше людей до спорту та активного відпочинку, оскільки лише високоякісне спорядження дає змогу відчути справжнє задоволення від екстриму і свободи!

Чому більшість покупців спортивного спорядження та одягу обирають Extrem Style і радять друзям? – Все просто! Мережа магазинів ExtremStyle займається продажем тільки офіційного спортивного спорядження і аксесуарів. Бренди, що представлені в асортименті магазину – перевірені світові фірми-виробники – Dakine, Rossignol, Odlo, Specialized, Asics, HEAD, Mizuno і інші, яким довіряють професійні спортсмени і мільйони людей в світі.

Консультанти магазинів – професіонали своєї справи і на вищому рівні обслуговують покупців, надаючи якісні консультації з приводу асортименту товарів, наявності, розмірів і якості.

До речі, нещодавно світовий чемпіон із векбордингу Дмитрро Массалов спілько із Екстрем-стайлом відзняли цікавий відео-ролік про парк, де розповідається про історію появи вейкбординга в Україні та робиться огляд нашого парку. Насолоджуйесь переглядом та завітайте до магазину! Знаходиться поруч із касою вейкбординга.

X-park, Київ (Огляд) #ПаркиМейсона
Ми давно цього чекали, огляд найбільшого вейкпарку в Україні від нашого прорайдера, чемпіона світу в категорії «masters» – Дмитра Массалова (aka Diman Mayson). Звісно, мова про Экстрим-парк "X-Park" в Києві, і якщо ви ще жодного разу тут не були – радимо обов’язково це виправити. Адже тут є безліч варіантів круто відпочити, навіть якщо ви не катаєтесь на вейкборді. Приємного перегляду! Підібрати собі крутий вейк можна тут: ►►► http://bit.ly/2M5fsLD Гідрокостюми: ►►► http://bit.ly/2XyjFgw Також переглянути відео можна на нашому YouTube-каналі:https://www.youtube.com/watch?v=O0miIR_WtQ0&feature=youtu.be
Опубліковано Екстрем Стайл – мережа магазинів Вівторок, 1 жовтня 2019 р.

""
1
Ваш телефон
Previous
Next
Контакты