Вейксерфінг
18.03.2020
SUP-веслобординг
18.03.2020

Гідроцикл

Водний мотоцикл – це екстрим і адреналін, доступний в зоні відпочинку X-Park

X-Park займається організацією вашого дозвілля. В наявності є безліч розваг для веселого проведення часу. Деякі з них не тільки захоплюючі, але і вельми екстремальні. Саме екстрим здатний подарувати масу позитивних емоцій. Отже, якщо ви хочете підняти рівень адреналіну в крові, тоді тут знайдете безліч способів це зробити. Наприклад, оренда водного мотоцикла стане відмінним варіантом для виконання свого бажання, причому в повній мірі.

Водний мотоцикл – це швидкісний плавзасіб. Він обладнаний стаціонарним двигуном внутрішнього згоряння, а сам процес руху здійснюється шляхом глісирування по поверхні води.

Ви давно хотіли випробувати водний мотоцикл в Києві? X-Park втілить ваше бажання
X-Park володіє великою базою водних мотоциклів, тут можна підібрати будь-який гідроцикл на прокат для екстремального катання. Є два типи цих водних машин, одні дозволяють пересуватися сидячи, а інші стоячи.

Так, модель, в якій водій рухається стоячи, є спортивною. Вона має велику маневреність і швидкість. Її використовують для змагання з фрістайлу та гонок. Моделі для їзди сидячи практично не призначені для виконання трюків. Завдяки своїй стійкості і зручності, вони ідеальні для прогулянкового стилю.

Катання на гідроциклах в X-Park – це неповторне ні з чим незрівняне задоволення
X-Park дозволить вам здивувати самого себе. Осідлавши водний мотоцикл і натиснувши на газ, ви подаруєте собі незабутні відчуття і яскраві спогади. Наприклад, потужний звір Yamaha FX1100 видає 160 кінських сил змусить вашу кров вирувати. Завівши, ви отримаєте повний спектр незабутніх емоцій. Тільки вітер, вода і швидкість, ось краще екстремальна розвага для сміливих і повних життя людей. Якщо цей кураж втомить вас, завжди можна відправитися в релакс-зону, пляж Sfera Beach Club і відпочити.

Взявши гідроцикл в оренду і прослухавши інструктаж, ви будете готові до гонки. X-Park подбає про вашу безпеку і організаційні моменти. Катання проходить тільки в рятувальному жилеті. Так ви зможете ні про що більше не турбуватися крім приборкання справжнього монстра під вашими ногами і приборкання водної гладі попереду. Різкий старт, рев мотора, блискавичний розгін змусить на секунду завмерти час, а різкий поворот і бризки води, викличуть захоплення і трепет всередині. Від такого не можна відмовитися і до цього досвіду обов’язково захочеться повернутися.

Мінімальна час оренди гідроцикли 10 хвилин, вартість однієї хвилини 60 грн.

Більш детальну інформацію Ви можете дізнатися за телефоном 093 555 44 55

Хотите попробовать?

Оставьте ваш телефон, мы перезвоним Вам!

""
1
Ваш телефон
Previous
Next
Контакты