Всюдихід SHERP
20.08.2015
бампербол в киеве
Бампербол
20.07.2015

Квадроцикли

Прокат квадроциклов

Здається, ніколи раніше квадроцикли в XPARK не були так популярні в весняний сезон!

Хочете також спробувати? Бронюйте час, а також тепло і зручно одягайтеся. Чекаємо!

Прокат квадроциклів в Києві – відмінна затія для любителів активного відпочинку

Освоїти квадроцикл можуть навіть новачки, причому дуже швидко. Тому немає причин відмовляти собі в цьому задоволенні. На квадроциклах Ви зможете розважитися, промчав з вітерцем по парку Муромець (раніше Дружба народів) і отримати яскраві враження від подолання важкодоступної місцевості. Якщо ви спробуєте себе в якості екстремального гонщика, тоді напевно станете шанувальником такої їзди і обов’язково захочете її повторити.

КУПУЙ ЗАРАЗ

Послуга по броні

Увага! Вибрана Вами послуга працює в режимі бронювання. Час та місце початку заняття з Вами узгодить менеджер в телефонному режимі після оплати. Всі побажання щодо заняття Ви можете залишити в графі «Коментарі». Для дітей віком до 16 років послуга доступна тільки за наявності батьків/опікунів. В момент оформлення послуги на прокаті, її не можливо буде повернути/обміняти/перенести. Послуга діє на протязі часу, який Ви обрали/придбали . Період часу, який вийшов за межі придбаної Вами послуги – оплачується згідно прейскуранту. Скасувати або перенести заброньовану Вами послугу можливо не пізніше ніж за 24 год.

Хочете прокотиться на квадроциклах? Прокат квадроциклів в Києві доступний на території розважального комплексу X-Park.

X-Park має професійні квадроцикли CFMOTO-500. Також тут є спеціально обладнана для них траса. Траса комплексу складається з декількох маршрутів. Всі вони відрізняються ступенем складності і тривалості, але яку б ви не вибрали, скрізь буде цікаво. Складний і довгий шлях допоможе вам повністю розкрити свій потенціал, якщо ви вже освоїли свого чотириколісного монстра. Навчитися вміло поводиться з цими машинами і призвичаїтися в екстремальній їзді вам допоможуть кваліфіковані інструктори. Після цього можна навіть почати справжні гонки на квадроциклах і стати їх переможцем. Якщо вам набридне ця розвага, тоді можна спробувати мотокрос в якості оптимальної йому заміни.

Краща ціна на прокат квадроциклів в Києві доступна в спортивно-розважальному комплексі X-Park.

Вартість послуг за катання становить: 500 грн. – 30 хвилин.; 900 грн. – 60 хв.

Для бронювання телефонуйте за номером 096 500 73 84

Хотите попробовать?

Оставьте ваш телефон, мы перезвоним Вам!

""
1
Ваш телефон
Previous
Next
Контакты