Літній вейк-табір The Camp

Вейк лагерь Penguin team
Penguin team
16.03.2020
Школа вейкбординга Rise Wake Academy
Rise Wake Academy
15.03.2020

Літній вейк-табір The Camp

X-Park це не тільки парк розваг, а й найкращий центр спортивного навчання. Тут в пріоритеті стоять екстремальні і захоплюючі види спорту. Наприклад, літній вейклагерь The Camp, який працює на території даного комплексу, здатний провести якісне навчання катанню на вейкбордеі і зробити з вас справжнього спортсмена. У нас завжди аншлаг з учнів, але для кожного знайдеться місце в групі. Молода команда тренерів-ентузіастів подарує Вашій дитині незабутні спогади на все життя!

У табора довга історія, більше 8 років The Camp займається спортивно-оздоровчої тематикою. Тут працюють професіонали, які здатні зробити з вас одного з кращих вейкбордистів. Навчання катання на вейкборді відбувається на території сучасного спортивного комплексу з розвиненою інфраструктурою в парку Муромець (раніше Дружби народів) X-PARK
Кваліфіковані інструктори і досвідчені тренера працюють виключно за сучасними методиками викладання. Їх діяльність офіційна і сертифікована. Позитивний результат не змусить себе довго чекати.

Вейкбордіческій табір в X-PARK проводить заняття, як в групах, так і індивідуально. Діти проводять безліч часу на свіжому повітрі за практичними заняттями.

Табір приділяє максимальну увагу всім учням різного віку. Тут вони можуть почати свої заняття по досягненню трирічного віку. У The Camp вони випробують безліч спортивних секцій, причому не тільки по вейкборду і серфінгу, але і з  акробатики, баскетболу.

Школа-табір вейкбордингу надає дітям відмінний шанс випробувати себе в спорті. Тут вони можуть досягти великих результатів і брати участь в змаганнях, будучи членом однієї з команд СШ «The Camp». У них вийде в повній мірі освоїти теоретичну і практичну сторону дисципліни разом з усіма її тактико-технічними нюансами і прийомами.

Вейкборд навчання відкриває перед юними талантами можливості для участі в національних і міжнародних змаганнях. Дорослі ж незалежно від свого віку і статі, можуть випробувати широку тренувальну систему включає такі напрямки як: водні і гірські лижі, вейк і кайт серфінг, а також ролики. Для ветеранів і активних фанатів спорту проводяться спеціалізовані майстер-класи.

Уроки вейкборда для професіоналів покликані підвищити їх рівень майстерності до межі і допомогти в підготовці до участі в змаганнях різного рангу, як загальнонаціонального, так і світового масштабу. Щоб заняття проходили своєю чергою в атмосфері комфорту і з усіма зручностями, тут організований прокат і оренда спорядження, гаджетів, обладнання та екіпіровки, а якщо хочеться придбати свою екіпіровку тоді на території парку Муромець працює багато вейк магазинів.

Більш детальну інформацію Ви можете дізнатися за телефоном 093 698 96 28

Хотите попробовать?

Оставьте ваш телефон, мы перезвоним Вам!

""
1
Ваш телефон
Previous
Next
Контакты