Кайтцентр
16.03.2020
Surf Shop
16.03.2020

Магазин KiteStyle

Магазин Kitestyle в Киеве

Магазин Kitestyle в Києві X-Park – це кайт і вейк магазин з кращими цінами

X-Park – це цілий світ розваг, який знаходиться в Києві на території парку Муромець (раніше Дружби народів). Тут зібрані кращі з можливих розваг. Тут знайдеться підходяще заняття для всіх любителів спорту, екстриму або просто приємного проведення часу на природі. Крім цього тут працює безліч закладів, де можна відпочити, поїсти і навіть магазини, в яких можна придбати необхідне спорядження для свого хобі. Наприклад, кайт магазин забезпечить вас всім необхідним спорядженням для кайтинга і вейкбординга.

Магазин Kitestyle в Києві зробить кайтбординг максимально доступним. Цей вид спорту полягає в катанні на спеціальній дошці по воді. Рух відбувається під дією сили тяги від повітряного змія – «кайта», яким керує спортсмен. Ця дисципліна стала мега популярною у всьому світі, нею займаються понад півтора мільйона чоловік.

Хочете професійно займатися кайтсерфінгом? Магазин Kitestyle в Києві X-Park забезпечить вас всім необхідним спорядженням

Сучасне обладнання для кайтинга і багато нововведень в конструкцію кайта покращують його управління і роблять цей вид спорту максимально безпечним. Тепер купити його можна в X-Park. Магазин Kitestyle в парку Муромець володіє великим асортиментом якісного товару для вейкбордингу і кайтбордінга. Він працює тільки з кращими виробниками і перевіреними постачальниками.

Спорядження для кайтсерфінгу від компанії Slingshot є одним з найбільш якісних виробів. Це визнаний світовий лідер, кращий виробник обладнання для всіх видів водного екстремального спорту. Більшість професійних кайтеров, серферів і вейкбордеров закуповуються саме у цього бренду.

Вітрила, трапеції, одяг для кайтинга і дошки компанії Slingshot, а також інших брендів на вибір реалізовує кайт-магазин Kitestyle. Весь товарний ряд даного бренду відрізняється високими характеристиками якості і функціональності, він надійний і зручний у використанні. Крім цього дизайнери даної торгової марки створюють дійсно естетично привабливі і нетривіальні вироби.

Краще спорядження для кайтсерфінгу за доступними цінами в Києві

Вейк магазин X-Park має в наявності сучасні кайтборді. Вони мають не тільки відмінними технічними характеристиками, але і стильним дизайном. Розробники створили ультрасучасні дошки з високими показниками маневреності, швидкості і стійкості. Якщо говорити про дошках Slingshot, то вони впізнавані з першого погляду завдяки ексклюзивному дизайну.

Кожен новий сезон виробники пропоную вдосконалене обладнання для кайтсерфінгу і нові колекції кайтборді. Наш магазин постійно оновлює свій товарний ряд цими новинками, намагаючись залишатися в тренді.

Контакты