Настольний теніс

Гідроцикл
20.01.2016
Пейнтбол
20.08.2015

Настольний теніс

Настольный теннис в Киеве
Настольный теннис в Киеве

X-Park розташований в чудовій і величезній парковій зоні. Парк Муромець (раннє Дружби народів) володіє чарівними природними пейзажами, якими можна милуватися вічно. Тут можна зняти стрес, зменшити своє психологічне навантаження, відпочити фізично від трудових буднів і просто розвіятися. У цьому вам посприяє величезний вибір розваг посеред мальовничих ландшафтів. Одним з них може стати пінг понг – мега популярна гра у всьому світі.

КУПУЙ ЗАРАЗ

Послуга в порядку живої черги

Увага! Вибрана Вами послуга працює в порядку живої черги згідно з режимом роботи даної активності. При оплаті онлайн Ви можете скористуватися послугою в порядку живої черги. Для дітей віком до 16 років послуга доступна тільки за наявності батьків/опікунів. В момент оформлення послуги на прокаті, її не можливо буде повернути/обміняти/перенести. Послуга діє на протязі часу, який Ви обрали/придбали . Період часу, який вийшов за межі придбаної Вами послуги – оплачується згідно прейскуранту. За більш детальною інформацією Ви можете зв’язатися з менеджером за номером (044)229-26-17

 

Ця гра підкорила всі країни, континенти і весь світ в цілому. Вона проста, не вимагає серйозних зусиль або багаторічних тренувань. У неї грають як чоловіки, так і жінки, як дорослі, так і діти. Тут всі рівні і всі в однакових умовах, важлива тільки ваша вправність і бажання зіграти.

Шукайте де б зіграти пінг понг в Києві? У X-Park створені всі умови для цієї гри

Якщо вам набридне міні теніс і захочеться чогось нового, тоді гра в волейбол відмінно допоможе провести вільний час.

Хотите попробовать?

Оставьте ваш телефон, мы перезвоним Вам!

""
1
Ваш телефон
Previous
Next
Контакты