Гідрофойлінг в актив-парку 🎯 ІКСПАРК
New School Camp
Денний дитячий табір New School Cam
Троллей
Тролей
  NEW: Фойлинг

  Зустрічайте самий інноваційний вид водного спорту в Україні і в ІКСПАРКУ – гідрофойлінг

  Нас часто запитують: чим же відрізняється гідрофойл від серфінгу. Як завжди, ми шукаємо свободу. Серфінг дає нереальну свободу, коли ти керуєш в двох площинах на тлі хвилі. У гідрофойлінге ми починаємо відчувати ще третю площину, третій вимір – глибину. І крім того, щоб зловити схил хвилі, ми ще ловимо тягучу силу, яка знаходиться під водою. І піймавши її, ти сприймаєш себе як пілот літака. При цьому у тебе маневри виходять в 3-д. Тобто, якщо це порівнюється зі сноубордом, це як кататися на підготовленій трасі або пухляку. Так ось фойл – це той фрірайд, який можна робити на воді: відчувати воду не тільки у вигляді схилу хвилі, але і з глибинами і всіма іншими факторами.

  Фоїл – складно координований снаряд і вимагає спеціальних навичок катання, краще на вейксерфе або скейті. З нашого досвіду не варто починати освоювати фойл на океанської хвилі. Принаймні, це небезпечно. І навіть за катером, процес не швидкий і дорогий. Кращий спосіб освоїти фойл-серфінг – це почати на лінійній канатній дорозі. Потім – «пересісти» на кільцеву. І закінчити навчання Пампа і різними трюками.

  Фоїл-серфінг – це новий інноваційний вид спорту, тому форми крил ще розробляються різними виробниками. Вже зрозуміло, що для різних хвиль і різної ваги райдера потрібні нові крила. Наприклад, для катання на першій хвилі за катером досить площі 1200. На другу хвилю – 1500. На третю хвилю вже потрібно буде 2200.

  У ІКСПАРКУ є всі необхідні крила, які можна взяти в оренду, щоб освоїти фойлінг! У нас також є інструктори, які зможуть навчити вас стояти на Фоїл з нуля!

  Ціна: 4000грн/ година

  Приходьте! Записуйтеся! І отримуйте чистий кайф!

  Більше про фойлінг на нашому YouTube-каналі:

  Foil – крила в новий вимір. Як на підводних крилах серфить.

  Foil катапульта Zozulta

  Foil surfing c tow-in – чистий кайф

  А також Facebook-сторінці Украинской федерации вейкбординга

  Хочете спробувати?

  Залиште ваш телефон, ми передзвонимо Вам!

   NEW: Фойлінг
   Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою захисту даних.
   Читати більше