New School Camp
Денний дитячий табір New School Cam
11.05.2021
Шоу для дітей на свято
27.03.2021

NEW: Фойлінг

Зустрічайте самий інноваційний вид водного спорту в Україні і в X-PARK – гідрофойлінг

Нас часто запитують: чим же відрізняється гідрофойл від серфінгу. Як завжди, ми шукаємо свободу. Серфінг дає нереальну свободу, коли ти керуєш в двох площинах на тлі хвилі. У гідрофойлінге ми починаємо відчувати ще третю площину, третій вимір – глибину. І крім того, щоб зловити схил хвилі, ми ще ловимо тягучу силу, яка знаходиться під водою. І піймавши її, ти сприймаєш себе як пілот літака. При цьому у тебе маневри виходять в 3-д. Тобто, якщо це порівнюється зі сноубордом, це як кататися на підготовленій трасі або пухляку. Так ось фойл – це той фрірайд, який можна робити на воді: відчувати воду не тільки у вигляді схилу хвилі, але і з глибинами і всіма іншими факторами.

Фоїл – складно координований снаряд і вимагає спеціальних навичок катання, краще на вейксерфе або скейті. З нашого досвіду не варто починати освоювати фойл на океанської хвилі. По крайней мере, це небезпечно. І навіть за катером, процес не швидкий і дорогий. Кращий спосіб освоїти фойл-серфінг – це почати на лінійній канатній дорозі. Потім – «пересісти» на кільцеву. І закінчити навчання Пампа і різними трюками.

Фоїл-серфінг – це новий інноваційний вид спорту, тому форми крил ще розробляються різними виробниками. Вже зрозуміло, що для різних хвиль і різної ваги райдера потрібні нові крила. Наприклад, для катання на першій хвилі за катером досить площі 1200. На другу хвилю – 1500. На третю хвилю вже потрібно буде 2200.

У X-PARK є всі необхідні крила, які можна взяти в оренду, щоб освоїти фойлінг! У нас також є інструктори, які зможуть навчити вас стояти на Фоїл з нуля!

Ціна: 4000грн/ година

Приходьте! Записуйтеся! І отримуйте чистий кайф!

Більше про фойлінг на нашому YouTube-каналі:

Foil – крила в новий вимір. Як на підводних крилах серфить.

Foil катапульта Zozulta

Foil surfing c tow-in – чистий кайф

А також Facebook-сторінці Украинской федерации вейкбординга

Хочете спробувати?

Залиште ваш телефон, ми передзвонимо Вам!

""
1
Ваш телефон
Previous
Next
Контакты