Вейкшкола wake school DM X-Park
Wake School DM
16.03.2020
Літній вейк-табір The Camp
15.03.2020

Penguin team

Вейк лагерь Penguin team

Хочете навчиться кататися на вейкборде? Вейк табір Penguin team в X-PARK чекає на своїх нових учнів

Вейк табір Penguin team в Києві курирують незмінні тренера, кращі фахівці даного виду спорту. Це Олексій Підмаляк – Чемпіон України 2013 року до вейкборду і Володимир Підмаляк – призер Чемпіонату України 2014 по вейкбордингу, який завоював бронзову медаль. А також професійний тренер з багаторічним досвідом роботи – Алесь Есипчук. Ця команда фахівців здатна виховати чемпіонів, сміливих і цілеспрямованих людей. Вони прищеплюють своїм учням любов до спорту, активного і здорового способу життя.

Уроки вейкборда і гірські лижи, а також роликові ковзани, це далеко не повний перелік доступних дисциплін. Освоївши їх, ваша дитина зможе стати одним з кращих спортсменів або залишиться відданим шанувальником спорту, для якого активний спосіб життя стане основною філософією, але хто знає, можливо, він виросте справжнім чемпіоном. Тут створена прекрасна атмосфера, повна турботи, затишку і комфорту. Навчання проходить весело і позитивно. Найбільше уваги приділяється практичній стороні, яка чергується з теорією.

Тут створені оптимальні умови для якісного навчання та ефективного тренування дітей. У стінах школи і за її межами проводиться спеціалізоване вейкборд навчання для дітей різних вікових категорій. Заняття проводять досвідчені інструктори і професійні тренери, це кращі фахівці, які досконально знають свою справу. Тут ваша дитина зможе повністю освоїти різні види екстремального спорту і зробить це повністю безпечно без шкоди для свого здоров’я. Навпаки діти, які займаються в школі, зможуть поліпшити своє самопочуття і активно проводити час, всебічно розвиваючись.

Школа вейкборда запрошує учнів на групові заняття. Всі групи підібрані таким чином, щоб учні відчували себе максимально комфортно серед учнів свого рівня. У них все володіють приблизно однаковим початковим рівнем знань і умінь. Тренування дітей, які досягли 3-10 років проходять не тільки в групах, є також можливість індивідуальних або парних занять. Так можна швидше досягти бажаного успіху, сконцентруватися на успішному освоєнні дисципліни і провести більше часу з користю.

Детальніше про школу: http://www.penguin-team.com/

Хотите попробовать?

Оставьте ваш телефон, мы перезвоним Вам!

""
1
Ваш телефон
Previous
Next
Контакты