Політ в аеротрубі

Дитячий мотузковий лабіринт
21.04.2016
Гідроцикл
20.01.2016

Політ в аеротрубі

Ульот! – це перше, що зривається з вуст після випробуваного почуття польоту в аеродинамічній трубі. Ви подолаєте земне тяжіння! Відчуття, випробувані під час польоту в аеротрубі ulet.pro, практично такі ж, як при стрибку з парашутом під час вільного падіння. При цьому політ в аеродинамічній трубі проходить без перевантажень і безпечний. Відчуйте, як ендорфіни зі швидкістю 200 км / год розносяться по всіх клітинках Вашого тіла. Наша аеротруба дозволить Вам відчути повний ульот! Ви готові?

Ви зможете знайти аеротрубу відразу біля пішохідної доріжки при вході в парк або за паркуванням, якщо приїдете машиною.

До речі, в X-Park відмінна парковка (платна).

Найближча станція метро до нас – Почайна (Петрівка). Далі на проспекті Степана Бандери необхідно сісти на будь-який транспорт, який прямує у напрямку Троєщини і вийти посеред Північного (Московського) моста на зупинці парк Муромець (парк Дружби Народів), за зупинкою є доріжка по якій Ви перейдете на іншу сторону під мостом і прийдете до шлагбауму – в’їзду на територію парку Муромець. Далі вхід в арку з написом X-Park, сходинки – вниз – і ось ми справа;)

КУПУЙ ЗАРАЗ

Послуга по броні

Увага! Вибрана Вами послуга працює в режимі бронювання. Час та місце початку заняття з Вами узгодить менеджер в телефонному режимі після оплати. Всі побажання щодо заняття Ви можете залишити в графі «Коментарі». Для дітей віком до 16 років послуга доступна тільки за наявності батьків/опікунів. В момент оформлення послуги на прокаті, її не можливо буде повернути/обміняти/перенести. Послуга діє на протязі часу, який Ви обрали/придбали . Період часу, який вийшов за межі придбаної Вами послуги – оплачується згідно прейскуранту. Скасувати або перенести заброньовану Вами послугу можливо не пізніше ніж за 24 год.

Вартість: від 700 грн

Більш детальну інформацію Ви можете дізнатися за телефоном 067 657 41 51

Хотите попробовать?

Оставьте ваш телефон, мы перезвоним Вам!

""
1
Ваш телефон
Previous
Next
Контакты