ТИР
Тир
17.03.2020
гонки на драконах
Драгонбот
17.03.2020

Сігвейпарк

сигвей киев

Гіроскутер в Києві зовсім не дивина, але у нас для прогулянки на ньому створені найоптимальніші умови. Відчуйте силу інновацій і прогрес сучасності. Сігвей прокотить вас з вітерцем вперед, назад і навіть в сторони, вловлюючи будь-які рухи тіла.

Якщо ви шукайте, де б прокотитися на сігвеї або випробувати електроскутер в Києві, тоді X-Park запрошує вас до свого сігвейпарку.
Електроскутер змусить відчути неймовірний драйв і море позитивних емоцій. В управлінні він зовсім не такий складний, як у своїй технічній конструкції, тому ви швидко його освоїте. Вікових обмежень для його управління немає ніяких. У X-Park катаються як діти віком від трьох років, так і люди похилого віку. Сам процес катання здійснюється в супроводі досвідчених інструкторів.

Прокат гіроскутеров в Києві доступний всім. Вартість послуг 100 гривень за 10 хвилин. Якщо ви не вмієте поводитися з цією технікою, наші інструктори швидко вас навчать. Для цього знадобиться не більше однієї хвилини. Також вони простежать за безпекою і організують для вас захоплюючу пригоду. Сігвей-парк це те місце, де спорт, веселощі, приємне спілкування і активне проведення часу зливаються воєдино!

Більш детальну інформацію Ви можете дізнатися за телефоном 063 412 47 71

Хотите попробовать?

Оставьте ваш телефон, мы перезвоним Вам!

""
1
Ваш телефон
Previous
Next
Контакты