Вейксерфінг
10.02.2015
Вейкбординг
06.02.2015

SUP-дошка

X-Park пропонує вашій увазі новий вид спорту – Sup surfing. Це один з варіантів активного відпочинку на воді, який швидко став неймовірно популярним у світі, хоч і виник не так давно.  SUP це абревіатура англійських слів Stand Up Paddle. Дослівно в перекладі даний вид спорту означає «серфінг стоячи з веслом». З самої назви стає ясно суть цієї водної розваги. Серфінг з веслом – це оптимальна назва для цієї спортивної дисципліни. Веслярі стоять на дошці і, вправляючись веслами, рухаються по воді.

КУПУЙ ЗАРАЗ

Послуга в порядку живої черги

Увага! Вибрана Вами послуга працює в порядку живої черги згідно з режимом роботи даної активності. При оплаті онлайн Ви можете скористуватися послугою в порядку живої черги. Для дітей віком до 16 років послуга доступна тільки за наявності батьків/опікунів. В момент оформлення послуги на прокаті, її не можливо буде повернути/обміняти/перенести. Послуга діє на протязі часу, який Ви обрали/придбали . Період часу, який вийшов за межі придбаної Вами послуги – оплачується згідно прейскуранту. За більш детальною інформацією Ви можете зв’язатися з менеджером за номером 050 355 66 41

 

X-Park підготував усе необхідне для ефективних занять вслобордінгом. Катання на дошці з веслом це одне задоволення. Для цього тут є необхідна екіпіровка та спорядження. З метою безпеки одягається рятувальний жилет, далі ви берете спеціальну дошку і весло. SUP дошка зовсім не складна, з нею можуть легко впоратися не тільки дорослі, а й діти або навіть літні люди. Також зовсім не потрібно мати спеціальну підготовку. Тут немає обмежень, необхідно лише бажання.
Прийшовши в X-Park займатися SUP-веслобордінгом, ви залишитеся задоволені. Сап серфінг – це, як одиночна, так і командна розвага, до якої можна залучити всю свою сім’ю.  Також можна влаштувати прикольні змагання між друзями. Після проведеного настільки активно часу у вас залишиться маса позитивних емоцій.

У X-Park покажуть вам, як використовується SUP board – дошка з веслом для плавання. Повірте, можливостей її використання досить багато і кожне з них дуже цікаве і захоплююче. Так ви зможете максимально урізноманітнити свій відпочинок. Цей винайдений на Гаваях спорт допоможе вам подивитися на активний водний відпочинок з нового ракурсу. З ним ви вже точно не занудьгуєте, та й нудьгувати в нашому парку ніде, адже якщо вам не сподобається ця затія, тоді скімбординг стане відмінною заміною.

З собою на прогулянку або тренування слід взяти:
– комплект змінного одягу (в жарку погоду досить плавок і футболки)
– комплект змінного взуття за бажанням (старі кросівки, кеди, спортивні сандалі)
– питну воду
– рушник
– головний убір
– сонцезахисний крем (за бажанням)

– Сплав-засоби видаються тільки під заставу. При прокаті ви добровільно залишаєте в заставу документ на ім’я пред’явника або 800 у.о. за кожен човен!

– При прокаті Сапів в Парку Муромець (Дружби Народів) у вартість прокату входить прокат весла / спасжилета / (при необхідності)

– При бронюванні сапбордов на один і більше днів з вивезенням човнів на інші річки, прокат всіх аксесуарів оплачується окремо

– Сапи видаються в пункті прокату в порядку живої черги з того модельного ряду, що є в наявності

– Вихід на воду в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння заборонений

– Ремонт спорядження при поломці орендар оплачує за цінами ремонту (виняток становлять заводські дефекти і природний знос). Спеціально чіплятися не будемо. У разі втрати або приведення спорядження в непридатний для експлуатації стан, орендар зобов’язаний відшкодувати повну вартість спорядження.

Вартість прокату SUP дошки:

Будні дні  – від 120 грн/година

Вихідні та святкові дні  – від 200 грн/година

Більш детальну інформацію Ви можете дізнатися за номером телефону 050 355 66 41

Хотите попробовать?

Оставьте ваш телефон, мы перезвоним Вам!

""
1
Ваш телефон
Previous
Next
Контакты