Українська Федерація вейкбордингу в актив-парку 🎯 ІКСПАРК

Українська Федерація вейкбордингу

Вейкшкола wake school DM X-Park
Wake School DM
Квесты для детей и подростков
Квести для дітей і підлітків
  Украинская Федерация Вейкбординга
  Украинская Федерация Вейкбординга
  Украинская Федерация Вейкбординга
  Украинская Федерация Вейкбординга
  Вейкбординг

  Кільцева Канатна Дорога (КПД) X-Traction у X-Park

  X-PARK бажає представити своїм відвідувачам неймовірно захоплююче заняття – вейкбординг. Це екстремальний і захоплюючий вид спорту, який вважається досить безпечним заняттям для широкого вікового діапазону. Їм можуть займатися діти від трьох років і люди у віці, яким більше дев’яноста років. Підготовлені канатні дороги і розвинена інфраструктура дозволять кататися вдосталь і отримати максимум позитивних емоцій. Крім цього, дане заняття сприятливо впливає на здоров’я людини і його фізичний розвиток.

  Це сучасний і дуже модний в усьому світі вид фізичної активності. Сьогодні його активно популяризує Українська Федерація вейкбордингу і спортивно-розважальний комплекс X-PARK. Активне фізичне навантаження, оздоровчий вплив природи, зокрема води і сонця, робить катання на вейкборді в розважальному центрі X-PARK неймовірно популярним. Це одночасно активне проведення часу, весела розвага, корисне тренування і якісне оздоровлення з елементами справжнього шоу. Настільки захоплюючу тусовку з карколомними трюками знайти важко.

  Краща Кільцева Канатна дорога (ККД) X-Traction в X-PARK
  УФВ пройшла складний шлях розвитку. Багаторічний занепад вейкбордингу та воднолижного спорту в Україні закінчився. Тепер ця дисципліна була офіційно визнана як один з видів спорту. Також вейк федерація отримала національний статус. Під її егідою проводиться безліч національних і регіональних змагань. Так були проведені кубок світу і кубок Європи в Києві. Українська збірна постійно бере участь в змаганнях і неодноразово завойовує призові місця, а також вельми часто стає чемпіоном.

  Українська федерація представляє всесвітню асоціацію вейкбордингу WWA і займає в ній почесне місце. У нашій країні досить продуктивно функціонує програма WAKE EVOLUTION. Вона стимулює спортсменів, просуває прогрес у початківців і забезпечує плідну співпрацю між клубами і школами, тренерами і спортсменами. Що стосується матеріально-технічної бази, то тут досягається величезний прогрес. Забезпечення вейкбордингу в Україні наближається до світових стандартів. Яскравим прикладом виступає спортивно-розважальний комплекс X-PARK.

  «X-traction» – це сучасні канатні вейкбордингу, де ви можете навчитися основам, розвивати себе як спортсмена і спробувати свої сили в цій дисципліні. X-PARK пропонує кращі на території Європи вейкпарком. Він сертифікований відповідно до світових стандартів. Тут працюють дві кільцеві канатні дороги, обладнані набором спеціальних перешкод. Також тут функціонують сім лінійних канатних доріг. На них можуть ефективно навчатися як дорослі новачки, так і діти.

  Кільцева Канатна дорога (ККД) X-Traction побудована з чітким передержіваніем всіх норм і правил. Тут працюють сертифіковані для змагань катера-буксировщики, закуплені в кращих виробників. Як бачите, цей вид спорту не просто живий, він активно розвивається. Приходьте в X-PARK самі або з веселою компанією друзів, знайомих, колег і родичів. Приводьте сюди свою сім’ю, у нас для всіх знайдеться заняття до пари. Так якщо ви любитель водного екстриму, тоді можете пройти школу Wakespace і стати справжнім екстремальним спортсменом.

  Дивіться федеративний інтернет відеоканал з усім відеоконтентом УВФ.

  Запрошуємо Вас у дивовижний світ вейкбордингу та воднолижного спорту. Вас чекає багато відкриттів, які змінять ваше життя. Федерація надасть Вам повне сприяння і як початківцю вейкбордист любителю і як інвестору, розвиває нові вейкбордіческіе бази.

  Повна презентація тут

  https://docs.google.com/presentation/d/1pznk1mbXe1DUZaEY55NmXuYqu1jq0VgqC4qmMHvnVRE/edit?usp=sharing

  Запрошуємо до співробітництва.

  www.uwwf.com.ua

  https://www.facebook.com/wakeuwwf/

  X-PARK:

  www.xpark.kyiv.ua

  https://www.facebook.com/xpark.kyiv.ua/

  https://www.instagram.com/x.park.kiev/

  Хочете спробувати?

  Залишіть ваш телефон, ми передзвонимо Вам!

   Українська Федерація вейкбордингу
   Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою захисту даних.
   Читати більше