SUP-дошка
10.02.2015

Вейкбординг

wakeboarding вейкбординг 2022 вейк київ парк муромець ікспарк х парк xpark

Вейкбординг в Києві в розважальному центрі X-Park пропонує вам активне проведення часу. Вейкбординг – це один з цікавих і екстремальних видів сучасного спорту. Він широко поширений в західних країнах і останнім часом стає дуже популярним в Україні. Це свого роду синтез сноуборду, серфінгу і водних лиж. В даному спорті присутні різні фігури акробатики, елементи воднолижного слалому і самі стрибки.

Якщо в двох словах описати історію появи вейкбордингу, то можна сказати, що з’явився він вельми спонтанно. Серфінгісти часто придумували собі розваги, поки чекали поява хвиль. Одним з їхніх улюблених розваг було катання на дошці по хвилях, що виходить від кільватера катера. Зачепившись за нього, вони з вітерцем каталися, поки не приходив час осідлати справжню хвилю. X-Park також пропонує освоїти водні лижі крім самого вейка. Всі заняття для освоєння даного спорту проходять під наглядом досвідчених інструкторів.

Шукаєте вейкбординг в Києві? Тоді приходьте в розважальний центр Х-PARK в парку Муромець

Тут є два основних напрямки, вейкборд-катер і вейкборд-електротяга. Варіант з катером полягає в зачепленні за нього спортсмена, який тримається за спеціальний фал і, використовуючи хвилі або трампліни, він виконує захоплюючі трюки. Вейк на електротязі приводить його в рух за допомогою спеціального механізму – канатно-буксирувального пристрою, який замінює собою катер. Такого роду установки можуть бути різними, наприклад, є моделі кільцевого типу, які рухаються по колу або реверсного типу, де процес катання можливий тільки по прямій лінії. Все це доступно в Х-парку. Також є можливість освоїти кайтсерфінг в Києві і стати професіоналом у водних видах спорту.

Якщо говорити про західні країни, то там найчастіше використовують саме кабельний вейк на електротязі, а катерний набагато рідше. Це пояснюється тим, що він найпростіший і економічний в експлуатації. Вейкборд парк запрошує випробувати будь-який з цих варіантів. У ньому представлені всі дисципліни і послуги:

  • Катання на кільцевій канатній дорозі
  • Катання за катерами-буксирують
  • Катання на лінійних канатних дорогах
  • Професійна програма навчання в школах вейкбордингу
  • Прокат і продаж спорядження за доступною ціною

Х-PARK – це кращий вейкборд клуб Києва від Української федерації вейкборрдингу з відмінними умовами для катання.

Х-парк має розвинену інфраструктуру. Це дозволяє займатися даним видом спорту, як любителям, так і професіоналам. До того ж якісне навчання вейкбордингу можливо тільки тут. Наприклад, на воді розміщені плавучі і стаціонарні трампліни, на які можна заїжджати для виконання різних трюків використовуючи кільцеву канатну дорогу.

Вейкборд клуб Києва також надає можливість зайнятися Вейк на катері. Він йде зі швидкістю приблизно в 30-34 км на годину. У нього на борту є допоміжний баласт, який допомагає катеру залишати позаду відмінну хвилю. Ця хвиля використовується в якості трампліну і дозволяє виконувати стрибки. У момент самого стрибка в повітрі проробляються різні трюки. Також ви можете спробувати вейксерфінг як відмінну альтернативу даному виду спорту.

Вейк-парк X-Traction працює щодня за винятком понеділка(першого дня після вихідних) з 11:00 до 21:00

Хотите попробовать?

Оставьте ваш телефон, мы перезвоним Вам!

""
1
Ваш телефон
Previous
Next
Контакты