Penguin Ice Party
18.03.2020
Гідроцикл
18.03.2020

Вейксерфінг

Вейксерфінг – це те, що змусить вас відчути потужний приплив адреналіну і відчути всю радість життя.

Цей вид спорту вважається одним з кращих варіантів активного відпочинку. Його суть полягає в катанні на нескінченній хвилі, яку створює катер за допомогою свого двигуна і баласту.

Бажаєте незабутньої пригоди на воді? Вейксерфінг в Києві – це те, що ви шукаєте

Вейксерфінг в Києві стає неймовірно популярною розвагою. Це дійсно захоплююче видовище. Спочатку ви стаєте на дошку, зачіпляєтеся руками за спеціальний трос і рухаєтеся разом з катером позаду нього. Потім потрібно зловити хвилю, яку він залишає за собою, і відпустити трос після гарного розгону. X-Park подбає про те, щоб ви з вітерцем прокотилися по хвилях, а адреналін у вашій крові зашкалював від швидкості і виконуваних трюків.

Для цього X-Park у своєму розпорядженні має всю необхідну матеріальну базу. Вас прокотить катер, обладнаний сильним двигуном, що видає 340 к.с., додатковим баластом для створення величезної хвилі, вишкою і потужною аудіосистемою. Аудіосистема спрямованої дії посилає на зустріч відпочиваючому потужний звук, який відмінно чутно навіть за 20 метрів від самого катера. Катання по воді з таким музичним супроводом це одне задоволення.

Той вейксерфінг, який ви випробуєте, відвідавши X-Park, на всі сто відсотків імітує відчуття справжнього катання на океанських хвилях. Бронюйте час Вашого катання просто зараз! Досить відкладати насолоду!

Вартість: 10 хвилин – 500 грн

Хотите попробовать?

Оставьте ваш телефон, мы перезвоним Вам!

""
1
Ваш телефон
Previous
Next
Контакты