Професійний волейбол FINNS
10.02.2015
SUP-дошка
10.02.2015

Вейксерфінг

Вейксерфінг – це те, що змусить вас відчути потужний приплив адреналіну і відчути всю радість життя.

Цей вид спорту вважається одним з кращих варіантів активного відпочинку. Його суть полягає в катанні на нескінченній хвилі, яку створює катер за допомогою свого двигуна і баласту.

КУПУЙ ЗАРАЗ

Послуга по броні

Увага! Вибрана Вами послуга працює в режимі бронювання. Час та місце початку заняття з Вами узгодить менеджер в телефонному режимі після оплати. Всі побажання щодо заняття Ви можете залишити в графі «Коментарі». Для дітей віком до 16 років послуга доступна тільки за наявності батьків/опікунів. В момент оформлення послуги на прокаті, її не можливо буде повернути/обміняти/перенести. Послуга діє на протязі часу, який Ви обрали/придбали . Період часу, який вийшов за межі придбаної Вами послуги – оплачується згідно прейскуранту. Скасувати або перенести заброньовану Вами послугу можливо не пізніше ніж за 24 год.

Бажаєте незабутньої пригоди на воді? Вейксерфінг в Києві – це те, що ви шукаєте

Вейксерфінг в Києві стає неймовірно популярною розвагою. Це дійсно захоплююче видовище. Спочатку ви стаєте на дошку, зачіпляєтеся руками за спеціальний трос і рухаєтеся разом з катером позаду нього. Потім потрібно зловити хвилю, яку він залишає за собою, і відпустити трос після гарного розгону. X-Park подбає про те, щоб ви з вітерцем прокотилися по хвилях, а адреналін у вашій крові зашкалював від швидкості і виконуваних трюків.

Для цього X-Park у своєму розпорядженні має всю необхідну матеріальну базу. Вас прокотить катер, обладнаний сильним двигуном, що видає 340 к.с., додатковим баластом для створення величезної хвилі, вишкою і потужною аудіосистемою. Аудіосистема спрямованої дії посилає на зустріч відпочиваючому потужний звук, який відмінно чутно навіть за 20 метрів від самого катера. Катання по воді з таким музичним супроводом це одне задоволення.

Той вейксерфінг, який ви випробуєте, відвідавши X-Park, на всі сто відсотків імітує відчуття справжнього катання на океанських хвилях. Бронюйте час Вашого катання просто зараз! Досить відкладати насолоду!

Вартість:

Вступне заняття на серфі за катером  30 хвилин – 1500 грн

Це 30 хвилинний урок. 20 хв навчання на березі, 10 хв катання за катером.

У вартість включено все: інструктаж, катання за катером та спорядження.

Хотите попробовать?

Оставьте ваш телефон, мы перезвоним Вам!

""
1
Ваш телефон
Previous
Next
Контакты