Велопрогулянки

Квести для дітей і підлітків
18.03.2020
Футбол
18.03.2020

Велопрогулянки

Прокат велосипедов в Киеве

X-Park розташований на території величезного і прекрасного парку «Муромець» в Києві пропонує безліч різноманітних розваг. Тут вас будуть переповнювати позитивні емоції і море адреналіну. Захоплюючі і екстремальні розваги, захоплююче проведення часу, активний відпочинок на природі все це доступно у нас. Серед великої кількості атракціонів ви можете обрати катання на велосипеді. Прокат велосипедів в Києві забезпечить ваше активне дозвілля новими пригодами.

Якщо вам подобаються велосипеди, фізичне навантаження, рух, швидкість і ви жадайте отримати максимальне естетичну насолоду від споглядання чудової природи, тоді X-Park подарує все це. У нас можна взяти велосипед на прокат і відмінно провести час, катаючись разом з сім’єю або друзями. Таке активне проведення часу залишить тільки позитивні емоції і чудові враження.

Якщо ви шукали відмінний прокат велосипедів в Києві і зайшли в комплекс X-Park, тоді ви напевно станете учасником незабутнього пригоди.

Для вашої зручності велопрокат X-Park розпорядженні широкий вибір велосипедів, які ви можете орендувати прямо на місці. Катання це прекрасне тренування, вона відмінно розвиває тіло, тонізує м’язи, зміцнює витривалість. Такого ефекту не можна досягти навіть при інтенсивному і тривалому фізичному навантаженні. У той же час поїздка на чистому повітрі серед красивих природних пейзажів – це відмінний спосіб зняти втому від роботи і щоденної рутини.

Вартість оренди велосипеда становить від 120 грн – 1 година

Хотите попробовать?

Оставьте ваш телефон, мы перезвоним Вам!

""
1
Ваш телефон
Previous
Next
Контакты