Як Захистити Свої Особисті Дані Під Час Роботи Віддалено• ІКСПАРК

Як Захистити Свої Особисті Дані Під Час Роботи Віддалено

Nice Monday
Nice Monday
Особенности оказания первой помощи детям с аллергическими реакциями
Nice Monday
Nice Monday
Особенности оказания первой помощи детям с аллергическими реакциями

Віддалена робота стає все більш поширеним явищем, тому забезпечення безпеки вашого робочого середовища ще ніколи не було таким важливим, як зараз. Оскільки кіберзагрози постійно розвиваються, важливо вживати проактивних заходів для захисту ваших конфіденційних даних і підтримки безпечного робочого середовища.

Нижче ми розглянемо п’ять ефективних стратегій, які допоможуть вам убезпечити роботу з дому.

AD_4nXf7rAThQstu4KVocV5pXkr68smFxWftiyRWI--NEvS0rOztoTbxR9w7F4cwiFfCvhj6MboGNVgh9OCMLC3Ocuq1oJQin-mbaf5O0Jb450eEkxXdprA7LdtvSPAVmQfvypoiFCm5YLsN6WAR5Xppn4iZ7DtS?key=TSmBXqN9ZM4CEUeCRUiZYw

1. Регулярно оновлюйте програмне забезпечення

Ці оновлення часто містять важливі виправлення відомих недоліків безпеки; ігнорування оновлень дає зловмисникам перевагу в отриманні доступу до ваших даних. Вони існують для захисту вашої інформації, тому коли ви отримуєте сповіщення про оновлення системи, це означає, що оновлення додає важливий патч безпеки – або новий «замок», який не дасть зловмисникам проникнути всередину.

2. Використовуйте 2FA (двофакторну аутентифікацію)

Якщо ви хочете додати ще один рівень захисту до своїх особистих і корпоративних облікових записів, вам варто подумати про використання двофакторної автентифікації (2FA). Також відома як багатофакторна автентифікація, вона являє собою процес використання двох різних методів для підтвердження вашої особи і не є чимось абсолютно новим – згадайте, як ви вже використовуєте свою дебетову картку і вводите PIN-код.

3. Шифруйте свої дані за допомогою VPN

Віртуальна приватна мережа (VPN) необхідна для того, щоб залишатися в безпеці під час роботи з дому (і будь-де, де ви працюєте онлайн).

Навіть якщо ви працюєте в Інтернеті по роботі, ви підключаєтеся через домашню мережу, що ставить під загрозу ваші особисті дані. Порушення безпеки мережі вашої компанії – це вже досить погано, але уявіть, що ваші особисті дані можуть бути викрадені. Досить страшно.

VPN – це як захищений тунель, який шифрує ваш інтернет-трафік, роблячи все, що ви робите в мережі, приватним і анонімним. Працюючи у фоновому режимі, VeePN слугує за додатковий рівень захисту. Хочете приховати своє місцезнаходження? VPN може допомогти в цьому, оскільки всі ваші дані повністю зашифровані через захищений тунель між вашим пристроєм і VPN-сервером.

4. Використовуйте менеджер паролів

Менеджер паролів – це інструмент, який допомагає створювати та зберігати надійні, унікальні паролі для кожного з ваших облікових записів в Інтернеті. Він також допомагає автоматично заповнювати дані для входу, тому вам не потрібно їх запам’ятовувати або вводити щоразу. Використання менеджера паролів може заощадити ваш час і клопіт, а також підвищити безпеку в Інтернеті.

5. Будьте обережні з вкладеннями та посиланнями в електронних листах

Фішинг – це тип кібератаки, який намагається обманом змусити вас перейти за шкідливими посиланнями або відкрити інфіковані вкладення в електронних листах. Мета – викрасти вашу особисту чи фінансову інформацію або встановити шкідливе програмне забезпечення на ваш пристрій.

Щоб не стати жертвою фішинг-шахраїв, завжди будьте обережні з вкладеннями та посиланнями в електронних листах. Не відкривайте їх, якщо не впевнені, що вони надійшли з надійного джерела, і що вони мають відношення до вашої роботи або особистих інтересів.

6. Використовуйте зашифровані файлообмінники

Ще один спосіб захистити свої дані під час віддаленої роботи – використовувати зашифровані файлообмінники. Це означає використання безпечного методу для передачі або зберігання ваших файлів в Інтернеті, наприклад, VPN або хмарного сервісу, який пропонує шифрування.

7. Використовуйте захищений Wi-Fi

Остання порада щодо захисту ваших даних під час віддаленої роботи – використовуйте лише захищений Wi-Fi. Це означає використання бездротової мережі, захищеної надійним паролем і шифруванням, наприклад, WPA2 або WPA3.

Захищена мережа Wi-Fi може запобігти стеженню за вашою діяльністю в Інтернеті або доступу до ваших даних. Вона також може запобігти тому, щоб інші користувачі в тій самій мережі бачили ваш трафік або втручалися в нього.

Як Захистити Свої Особисті Дані Під Час Роботи Віддалено
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою захисту даних.
Читати більше