Які краще купити сережки, щоб бути в тренді? • ІКСПАРК

Які краще купити сережки, щоб бути в тренді?

Новий туристичний магніт "Фотозона на острові Тризуб"
Новий туристичний магніт “Фотозона на острові Тризуб”
Соєвий соус
Новий туристичний магніт "Фотозона на острові Тризуб"
Новий туристичний магніт “Фотозона на острові Тризуб”
Соєвий соус

Сережки – то прикраси, які актуальні не тільки в жіночому арсеналі, але і в чоловічому ювелірному гардеробі і в дитячому. Мануфактури пропонують серії і для жінок, і для чоловіків, і для дітей. Крім того запропоновані моделі відрізняються за матеріалами, формами, розмірами, стилями.

UZ10054306_000138437.webp

Тому не дивно, що у споживача виникає питання які саме варто купити сережки https://ukrzoloto.ua/catalog/sergi/, щоб бути в тренді і вписуватися в модні стандарти? Консультанти УкрЗолото гарантують що всі прикраси, представлені на сайті, відповідають всім сучасним трендам і відрізняються актуальними фасонами. Тому обирати можна різні моделі і будь-яка покупка буде вдалою. Інша справа, що жіночі колекції дуже різноманітні і вибрати одну модель дуже складно. Але якщо завчасно обмежити коло пошуку (відповівши на кілька питань) то підібрати сережки вийде не складно.

Кому, Коли, Куди?

Отже в першу чергу, купуючи сережки, треба відповісти на питання для кого вони призначені. Якщо це дитина – обираємо із дитячих колекцій. Якщо сережка для чоловіка – чоловічі серії дивимося. Тут представлені моно сережки. А от якщо для пані, то продовжуємо відповідати на наступні питання, щоб звузити коло пошуку.

Кожна жінка знає який саме метал вона обожнює. Є жінки які вважають що прикраси мають бути тільки з золота. Тоді шукаємо сережки в золотих серіях. Якщо ви не проти срібних коштовностей – можна зазирнути і в срібну колекцію. В кожній серії на вас чекатимуть різновиди в залежності від сплавів, які використовують майстри і покриттів.

Так в золотих серіях запропоновані красиві сережки в червоному голді чи жовтому та навіть білому або в міксованих рішеннях. Срібні колекції вражають сережками з родієвим покриттям, позолотою і чорнінням.

Обравши метал, треба відповісти на наступне питання: «Коли» ви плануєте носити сережки. Якщо це прикраса на кожен день, зверніть увагу на моделі, які відрізняються невеликими розмірами та лаконічним дизайном і тим більше декором. Сучасна ювелірна справа розвивається, але ювелірний етикет ще ніхто не відмінив. Отож масивні прикраси з багатим декором – то на вечір. Тому, якщо носити сережки плануєте вдень – акцент на лаконізм. Якщо ж це прикраса для вечірніх виходів – можна експериментувати з видами, формами, стилями, розмірами, каменями тощо.

І нарешті питання «Куди?». Сережки на романтичне побачення – це одна справа, а прикраси для офісу – інша. Другий варіант знову ж таки має відрізнятися стриманістю, лаконічністю та елегантністю. А от для прогулянки по парку чи походу по магазинам можна підібрати щось більш оригінальне.

%D0%A3%D0%9787122_01_0_2532.webp

Асортимент, запропонований на сайті UkrZoloto, справді дуже різноманітний в тому числі в плані ціни. Тому купити сережки вийде на всі смаки, бюджети, настрої. І ще консультанти радять звернути увагу саме на красиві сережки, коли перед вами стоїть завдання придбати презент. Як показує практика, дуже вдала ідея для подарунку.

Які краще купити сережки, щоб бути в тренді?
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою захисту даних.
Читати більше