Креатив від київських серферів: малюки-засновники Києва стали серферами

Всесвітній день серфінга: розіграш навчання серфінгу
21.06.2020
Інклюзія в X-PARK
24.06.2020

Креатив від київських серферів: малюки-засновники Києва стали серферами

Українська федерація вейкбордингу та популярний спортивно-розважальний комплекс «Екстрім парк X-PARK» незвичайним чином привітали мешканців столиці із Всесвітнім днем ​​серфера: малюки-засновники Києва Кий, Щек, Хорив та їх сестра Либідь стали справжніми серферами.

«Ми вирішили порадувати киян такою задумкою і в котрий раз розповісти про прекрасну серферську культуру, яка уособлює свободу, щастя, вміння розуміти один одного на хвилі і по життю, а також можливість бути собою. Така ідея прийшла від того, що самі засновники Києва є по суті серферами! 

Ще 1530 років тому самі вони приплили до міста, ковзаючи по воді, наче серфери! І тому через таку кількість століть ми повторюємо те ж, що робили вони. Малюки стоять на центральному острові міста Києва, який став центром водного і пляжного відпочинку киян. На цьому острові (острові Муромець і Трухановому острові) сьогодні розташована величезна кількість серферских баз і серферских тусовок. Київ сьогодні є справжнім #KyivSurfCity — містом серфінгу.

Ми також сподіваємося, що в рамках даної ініціативи нам вдасться ще більше популяризувати водні види спорту і активний відпочинок в місті як основу підтримки здоров’я і чудового настрою жителів нашого міста, що особливо важливо в такі часи. Київ точно не може нудьгувати, адже у нього є серфінг!»

Виконав роботу по прикрасі пам’ятки український скульптор Володимир Журавель.

На честь святкового прикрашення пам`ятки висловив свої привітання із Всесвітнім днем серфінгу Юрій Зозуля: серфер, ідеолог розвитку серфінгу та вейкбордингу в Україні, засновник спортивно-розважального комплексу «X-PARK», Президент Української федерації вейкбордингу. Він зазначив, що кількість людей, що займаються водними видами спорту у Києві безупинно росте!Побачити прикрашену фігуру символів Києва у стилізовані костюми серферів наживо можна було лише один день, а ось відчути себе на хвилі і по-справжньому посерфити в Києві можна протягом усього літа в комплексі «X-PARK».

Контакты