Всесвітній день серфінга: розіграш навчання серфінгу • X-ПАРК

Всесвітній день серфінга: розіграш навчання серфінгу

17.06 - Riders House: Andrienko B-Day Party
17.06 – Riders House: Andrienko B-Day Party
Креатив від київських серферів: малюки-засновники Києва стали серферами
Креатив від київських серферів: малюки-засновники Києва стали серферами

https://www.facebook.com/100000709293637/posts/3408677569165853/?d=n

Юрій Зозуля, серфер, ідеолог розвитку серфінгу та вейкбордингу в Україні, засновник спортивно-розважального комплексу «X-PARK», Президент Української федерації вейкбордингу.

___________________
Привіт! Вітаємо тебе у спортивно-розважальному комплексі Києва «X-PARK»

На честь Всесвітнього дня серфера ми із Українською федерацією вейкбордингу підготували для тебе особливий подарунок 🎁 – а саме, урок навчання серфінгу (так-так, у Києві є серфінг!)

🎁🎁Хочеш його отримати? Фотографуй прикрашену скульптуру памятника засновникам Києва на Поштовій площі, яку ти зараз бачиш та відмічай нас в Instagram @x.park.kyiv зі словами «хочу на серфінг» або «хочу посерфити» (формулювання може бути і іншим, але суть має залишатися такою). І вже завтра ми оберемо переможця (або переможців) ☺️, яких ми поставимо на серф абсолютно безкоштовно!

Не забудь також підписатися на нас! Це обов‘язково ☀️

 До речі, якщо ти вже з нами, розповімо тобі ще трохи про те, чому ми взагалі вирішили прикрасити скульптуру засновникам Києва у серферів та хто ми такі!

Засновники Києва Кий, Щек та Хорив і їх сестра Либідь відкрили його з води приплив на човні. У сучасному трактуванні вони водоплавателі, що ковзають по воді, тоді як слово «серфери» в буквальному перекладі – ті, що ковзають по поді.

І через 1530 років з дня заснування Київ став містом серфінгу #KyivSurfCity.

Це сталося завдяки безпрецедентній кількості вейкбордичних і серфових баз на березі Дніпра.

А цей зв’язок через століття допомагає Києву ставати з кожним роком ще більш видатним серфовим містом у Європі та світі.

Тому ми раді сьогодні прикрасити фігури засновників міста у ці чудові серфові костюми.

Ми вирішили порадувати киян такою задумкою і в котрий раз розповісти про прекрасну серферску культуру, яка уособлює свободу, щастя, вміння розуміти один одного на хвилі і по життю, а також можливість бути собою. Ми також сподіваємося, що в рамках даної ініціативи нам вдасться ще більше популяризувати спорт і активний відпочинок в місті як основу підтримки здоров’я і чудового настрою жителів нашого міста, що особливо важливо в такі часи. Київ точно не може нудьгувати, адже у нього є серфінг!

До слова, про нас, хочемо сказати, що нам вдалося значно розвинув культуру серфінгу в Україні, так що в минулому році Києву навіть вдалося прийняти один з етапів світової серії змагань з вейксерфінгу (серфінгу на хвилі за катером) CWSA і перший фестиваль по вейксерфінгу.

Окрім серфінгу у нас на території розташовані понад 70 локацій з усіма традиційними та новими видами спорту й активностей.

Проводячи свою літо з нами, твоє літо не буде сумним!

Детальніше про нас та нашу історію ти можеш почитати тут. І нагадуємо, що тобі варто підписатися на нас, аби ти не забув, що у Києві є серфінг, що здатний зробити твоє літо у Києві, та й навіть усе життя сповненим неймовірних емоцій!

Всесвітній день серфінга: розіграш навчання серфінгу

Всесвітній день серфінга: розіграш навчання серфінгу

Всесвітній день серфінга: розіграш навчання серфінгу
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою захисту даних.
Читати більше