У Києві з' явився «малюк серфер» • ІКСПАРК

У Києві з’ явився «малюк серфер»

Дуброва Олександр
Алея кленів та озеленення парку
чемпіонат київ змагання парк муромець ікс парк xpark 2021
Змагання в X-Park 22-23/05

У Києві з’ явився «малюк серфер»

Парк Муромець поступово стає місцем культових скульптур і арт-об’єктів. Слідом за відкриттям пам’ятника Муромця та цілої алеї дерев’яних скульптур і артефактів народного етносу, 1 травня 2021 року з’явилася незвичайна скульптура «малюка серфера».

Кореспондент КМ взяв інтерв’ю у творця малюка – відомого українського скульптора Володимира Журавля.

Справка: Журавель Володимир Миколайович

народився 25 березня 1986 р. Україна, Кременчук

з видатних скульптурних композицій.
2021 р.  «Малюк йог» 

2020 р.  «Малюки фармацевти»,

2020 р. «Сестри малюки, біля моря».  Затока, Одеська обл

2019 р.  «Діти тягнуть носорога» Київ, Україна.

2019 р. пам’ятник  «Ігорю Сікорському» Аеропорт «Київ» 

2018 р. пам’ятник богатирю часів Київської Русі «Іллі Муромцю»  

2017 р.  «Малюки, що пускають кораблики» 

2014 р. дівчина –янгол “Марія” Україна, с. Хотів

2011 р.  “Брати Кличко”.

КМ: Чому малюк серфер і чому парк Муромець?

ВЖ: Цей малюк продовження цілої серії малюків. В Києві це вже 7-ий та 10-ий в Україні. Малюки сприймаються як родоначальники цілих епох чи напрямків в розвитку України . Наприклад, брати Кий, Щек, Хорив і сестра Либідь стали родоночальниками міста Києва. Може десь як раз в районі поштової площі вони і висадилися на те місце, де потім був заснований Київ.

А в парку Муромець (колишній Дружби народів) було вперше засновано в Києві кілька видів річкового серфінгу (вейкбординг, вейксерфінг, SUP серфінг, гідрофойлінг та ін.) і багато киян почали ковзати по воді на різних видах дощок. При створенні пам’ятника Муромцю, засновнику застави Муромця на цьому місті,  я познайомився з Юрієм Зозулею, що заснував на тому місці спортивний парк Xpark і дав поштовх розвитку водних видів спорту. В принципі я з його допомогою сам вперше почав кататися на різних видах серфінгу, і зрозумів наскільки це класна штука, гарне співтовариство і яскравий лайфстайл. До 2020 року Київ реально перетворився в KyivSurfCity, це ми і постаралися увічнити в скульптурі малюка родоначальника Київського серфінгу.
Тим більше, що в 2020 році ми вже одягали в серферів малюків на поштовій площі на міжнародний день серфінгу 22 червня, так що в нього вже є друзі однодумці.

КМ: Хто профінансував цю скульптуру? І чи буде продовження в сімействі малюков?

ВЖ: Як і у багатьох скульптур, меценати вважають за краще залишатися таємними, як наприклад у пам’ятника Муромця. Але у випадку з малюком серфером, це група хлопців, включаючи мене, яким це місце і серфінг перевернули життя подарувавши цілий набір яскравих вражень та емоцій і додавши фарб і радощів життя.

Київ маючи такий потенціал у вигляді зеленого острова і водну артерію прямо посередині, водні види спорту стають дуже популярні у Киян і приїзжих гостей. Це справжня перлина столиці.

Цьому і присвячена ця скульптура малюка родоначальника Київського сьорфінгу.

https://owlbay.blogspot.com/2021/04/blog-post.html?m=1

 

У Києві з’ явився «малюк серфер»
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою захисту даних.
Читати більше