Батутний центр в актив-парку 🎯 ІКСПАРК

Батутний центр

Катамаран
Катамаран
InfoPoint Xpark
InfoPoint Xpark
  Батутный центр
  Батутный центр
  Батутный центр
  Батутный центр

  X-PARK пропонує любителям активного способу життя або просто людям, охочим прекрасно відпочити, відвідати свій парк розваг. Це величезна зона відпочинку, в якій відбуваються багато представлені цікаві, захоплюючі і навіть екстремальні атракціони. Яскравим прикладом є Jumping hall – веселе заняття для безтурботного проведення часу.

  У батутними центрі Jumping Hall працюють професійні тренера і інструктори, які покажуть і навчать, як тут можна провести свій час з максимальним задоволенням.

  Вартість оренди батута 350 грн на цілу годину

  Батутними парк, розташований в спортивно-розважальному комплексі X-PARK, призначений для всіх. Простіше кажучи, тут граються і маленькі дітки, і великі дядьки радіють як маленькі діти. І все ж це не просто забава, а вельми корисний спорт. Він має загальнозміцнюючі властивості і дуже позитивно впливає на весь організм. Помірні навантаження роблять це задоволення загальнодоступним незалежно від віку і статі.

  Батути для дорослих в Києві це відмінне тренування. Вони допоможуть не тільки підтримувати тіло в тонусі, а й просто розвантажити мозок від проблем робочого дня. Також тут можна вивчити у тренерів кілька захоплюючих трюків і зробити дане заняття більш екстремальним і захоплюючим.

  Більш детальну інформацію Ви можете дізнатися за телефоном 067 917 23 66

  Також вас зацікавить

  Хочете спробувати?

  Залишіть ваш телефон, ми передзвонимо Вам!

   Батутний центр
   Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою захисту даних.
   Читати більше