Драгонбот в актив-парку 🎯 ІКСПАРК
Профессиональный волейбол FINNS
Професійний волейбол FINNS
X-Park веревочный парк Киева
Мотузковий парк
X-Park веревочный парк Киева
Мотузковий парк
Профессиональный волейбол FINNS
Професійний волейбол FINNS
  Гребной клуб по драгонботу
  Гребной клуб по драгонботу
  Драгонбот

  Гонки на драконах у Києві не міф, а реальність, втілена у X-Park

  X-Park пропонує вам поринути у незабутню атмосферу веселощів. Тут ви зможете взяти участь у захоплюючій водній пригоді та відчути себе справжнім китайським мореплавцем або вікінгом, це вже як завгодно, що підкорює морські простори. Йдеться про гонки на драконах – великих човнах за формою легендарних драконів, що нагадують.
  Якщо ви шукайте, де б прокотиться на драгонботі в Києві разом зі своїми друзями в одній команді, тоді X-Park це саме те місце, де ваше бажання здійсниться найкращим чином. Тут чекають на всіх бажаючих відмінно відпочити та зайнятися злегка дивовижним у наших краях, але дуже популярним у всьому світі та неймовірно захоплюючим водним атракціоном.

  Ви хочете дізнатися, що таке гонки на драконах у сучасному світі? Тоді приходьте до X-Park.

  Веслування на драконах стало справжнім видом спорту. Нею займаються всі, незалежно від статі та віку. Саме тому X-Park чекає як новачків, так і досвідчених веслярів. Якщо ви хочете плисти на цьому фантастичному човні, але не знаєте як, наші інструктори швидко вас навчать. Насправді, тут немає нічого складного. Тому наводьте з собою друзів, знайомих і близьких, веселіться разом і можливо драгонбот стане вашим спільним хобі. Вартість оренди дракона: 1 година – 6000 грн.

  Дракона човна – це великі китайське каное, з якими управляються 20 веслярів. Їх відмінними рисами конструкції та зовнішнього вигляду є голова дракона спереду та його хвіст ззаду. Попереду веслярів сидить барабанщик, який для ефективного веслування задає їм ритм, стукаючи в барабан. На кожну сторону човна припадає по 10 веслярів, а за ними на кормі стоїть керманич. Він керує човном за допомогою кермового весла.

  Дракони – це те, що змусить вас відчути дитячу радість і повірити в казку.

  Цей захоплюючий водний спорт на човнах підкорив серця багатьох людей у всьому світі. У різних країнах Європи постійно відбуваються офіційні змагання, а у загальноєвропейських турнірах давно вже встановили свою першість команди з Німеччини та Чехії. В Азії він набув просто таки небувалої популярності. Змагання проходять у жіночому та чоловічому форматі або у змішаному класі. Кожен весляр обов’язково одягає рятувальний жилет. Це не просто техніка безпеки, а й необхідний елемент, який додає впевненості новачкам.

  Веслування на човнах драконах – це одна з величезної кількості екстремальних і веселих розваг X-Park. Взявши участь у гонці, ви отримаєте потужний заряд адреналіну та незабутні враження на все життя. Драгонбот відмінно підійде для Вашого корпоративу або Дня Народження. Ця справжня пригода залишає море позитивних емоцій. Але якщо ви не хочете брати участь у командному запливі, тоді байдарки підійдуть вам найкраще.

  Забронювати Ви можете за телефоном 067 247 50 05

   

  Драгонбот
  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою захисту даних.
  Читати більше