X-Park веревочный парк Киева
Мотузковий парк
12.02.2015
Професійний волейбол FINNS
10.02.2015

Драгонбот

гонки на драконах

Гонки на драконах в Києві не міф, а реальність, втілена в X-Park

X-Park пропонує вам зануритися в незабутню атмосферу веселощів. Тут ви зможете взяти участь в захоплюючій водній пригоді і відчути себе справжнім китайським мореплавцем або вікінгом. Йдеться про гонки на драконах – великих човнах по формі нагадують легендарних драконів.

Якщо ви шукайте, де б покататися на драгонботі в Києві разом зі своїми друзями в одній команді, тоді X-Park це саме те місце де ваше бажання здійсниться кращим чином. Тут чекають всіх бажаючих гарно відпочити та зайнятися злегка дивовижним в наших краях, але дуже популярним у всьому світі і неймовірно захоплюючим водним атракціоном.

КУПУЙ ЗАРАЗ

Оренда човна Дракон

1 година
5000 грн


 

Послуга по броні

Увага! Вибрана Вами послуга працює в режимі бронювання. Час та місце початку заняття з Вами узгодить менеджер в телефонному режимі після оплати. Всі побажання щодо заняття Ви можете залишити в графі «Коментарі». Для дітей віком до 16 років послуга доступна тільки за наявності батьків/опікунів. В момент оформлення послуги на прокаті, її не можливо буде повернути/обміняти/перенести. Послуга діє на протязі часу, який Ви обрали/придбали . Період часу, який вийшов за межі придбаної Вами послуги – оплачується згідно прейскуранту. Скасувати або перенести заброньовану Вами послугу можливо не пізніше ніж за 24 год.

Ви хочете дізнатися, що таке гонки на драконах в сучасному світі? Тоді приходьте в X-Park.

Гребля на драконах стала справжнім видом спорту. Нею займаються всі, незалежно від статі і віку. Саме тому X-Park чекає як новачків, так і досвідчених веслярів. Якщо ви хочете плисти на цій фантастичній човні, але не знаєте як, наші інструктора швидко вас навчать. Насправді тут немає нічого складного. Тому приводите з собою друзів, знайомих і близьких, веселіться разом і може бути драгонбот стане вашим загальним хобі. Вартість оренди дракона: 1 година – 5000 грн.

Човни-дракони – це великі китайське каное, з якими пораються 20 веслярів. Їх відмінними рисами конструкції і зовнішнього вигляду є голова дракона спереду і його хвіст ззаду. Попереду веслярів сидить барабанщик, який для ефективного веслування задає їм ритм, стукаючи в барабан. На кожну сторону човна доводиться по 10 веслярів, а позаду них на кормі варто рульової. Він керує човном за допомогою рульового весла.

Човни-дракони – це те, що змусить вас відчути дитячу радість і повірити в казку.
Цей захоплюючий водний спорт на човнах підкорив серця багатьох людей у ​​всьому світі. У різних країнах Європи постійно проходять офіційні змагання, а в загальноєвропейських турнірах давно вже встановили свою першість команди з Німеччини і Чехії. В Азії він придбав просто таки небувалу популярність. Змагання проходять в жіночому і чоловічому форматі або в змішаному класі. Кожен весляр в обов’язковому порядку одягає рятувальний жилет. Це не просто техніка безпеки, але і необхідний елемент, який додає впевненості новачкам.

Гребля на човнах драконах – це одне з величезної кількості екстремальних і веселих розваг X-Park. Взявши участь в гонці, ви отримаєте потужний заряд адреналіну і незабутні враження на все життя. Це справжня пригода залишає море позитивних емоцій. Але якщо ви не хочете брати участь в командному запливі, тоді байдарки підійдуть вам найкраще.

 

Забронювати Ви можете по телефону 066 154 30 85

Хотите попробовать?

Оставьте ваш телефон, мы перезвоним Вам!

""
1
Ваш телефон
Previous
Next
Контакты