Мотузковий парк

Мотокросс
10.03.2015
гонки на драконах
Драгонбот
10.02.2015

Мотузковий парк

X-Park веревочный парк Киева
X-Park веревочный парк Киева

X-Park запрошує вас стати учасником неймовірної хвилюючої пригоди, що викликає хвилю позитивних емоцій і екстремальних відчуттів.

КУПУЙ ЗАРАЗ

Послуга в порядку живої черги

Увага! Вибрана Вами послуга працює в порядку живої черги згідно з режимом роботи даної активності. При оплаті онлайн Ви можете скористуватися послугою в порядку живої черги. Для дітей віком до 16 років послуга доступна тільки за наявності батьків/опікунів. В момент оформлення послуги на прокаті, її не можливо буде повернути/обміняти/перенести. Послуга діє на протязі часу, який Ви обрали/придбали . Період часу, який вийшов за межі придбаної Вами послуги – оплачується згідно прейскуранту. За більш детальною інформацією Ви можете зв’язатися з менеджером за номером (063)136-25-85

 

Випробуйте свою сміливість і спритність, проявіть силу і витримку, подолавши страх і невпевненість. Все це у вас вийде завдяки ходінню по нестійким перешкодам на висоті від 1,5 до 12 метрів. Звичайно ж, при цьому ви будете в цілковитій безпеці завдяки страхувального спорядженню і шолому. Дитячий (нижній) мотузковий парк безпечний навіть для малюків.

Мотузковий парк дозволить відчути себе справжнім альпіністом або скелелазом.

Мотузкові парки здавна використовувалися для тренування солдатів і навчання їх подолання перешкод під час штурмових дій. Піонерами в цьому були древні греки. На початку 1900-х років британський мореплавець Джордж Герберт, спроектував систему мотузкових конструкцій. В її основу були закладені окремі елементи корабельного такелажу. Також він підготував навчальний курс покликаний розвивати силу духу солдатів і моряків через фізичні вправи і за допомогою подолання перешкод канатної траси. Елементи цього курсу і сам канатний парк по сьогоднішній день використовують у військових таборах підготовки новобранців.

Застосовувалися такі навчальні курси виключно в армії і не використовувалися для загального розвитку кожного охочого. Просування канатних доріг в маси почалося в кінці минулого століття. У вісімдесятих роках вони широко поширилися в Америці і Європі, а на початку дев’яностих перебралися і в Україну. X-Park також не залишився осторонь від цієї тенденції і створив багаторівневу систему трас різного ступеня складності, яка підійде будь-якій людині, незалежно від її віку та фізичної підготовки. У нашому центрі розваг обладнаний сучасний мотузковий парк — ціна пригоди в ньому доступна для всіх.

Вартість:

Проходження траси — 160 грн.

Мотузковий парк працює суботу, неділю та святкові дні.

Хотите попробовать?

Оставьте ваш телефон, мы перезвоним Вам!

""
1
Ваш телефон
Previous
Next
Контакты