Новинка сезону! Penguin Spa: громадська лазня і тепла альтанка в актив-парку 🎯 ІКСПАРК

Новинка сезону! Penguin Spa: громадська лазня і тепла альтанка

Ресторация
Ресторація “Бухта Афродіти”
волейбол арена киев
NEW:Крита волейбольний арена з підігрівом піском
  Панорамная беседка
  Сауна
  Панорамная беседка
  баня у реки киев
  Панорамная беседка

  Локація Penguin Spa нарешті відкриває свої двері для відвідувачів!

  Маючи великий досвід в проведенні масових заходів, організації відпочинку тисяч киян, ми нарешті зрозуміли, чого не вистачає у нас на території. І цим виявився комплекс Penguin Spa, що включає в себе громадську лазню на 40 людей і простору лаунж-зону – теплу альтанку 2в1 з прекрасним панорамним видом на річку.

  І так, детальніше:

  Так, культура громадських лазень недостатньо популярна у нас в місті, через недовіру багатьох гостей до сервісу в таких місцях і чистоти кімнат відпочинку. Однак, це не про X-PARK

  У нас: завжди чисто і прибрано. Всі необхідні санітарні процедури проводяться з винятковою регулярністю.

  І так, в чому ж переваги громадської лазні?

  1. Ви можете приходити і йти в будь-який момент без необхідності бронювати її заздалегідь, а також поспішати, переживати, що довгоочікуваний відпочинок зривається, якщо Ви не встигаєте своєю компанією, адже оплачений час зовсім вже закінчується.
  2. Якщо раптом вам не з ким сходити в лазню – не впадайте у відчай, йдіть самі, а на місці знайдуться і компаньйони.
  3. Ви також як і в класичних лазнях можете замовити послугу професійного банщика.
  4. Низька вартість відвідування: всього 300 грн за перебування в лазні з 10:00-15:00 по неділях.
  5. У той час як більш «традиційне» відвідування сауни дозволить вам паритися в статичному спогляданні, відвідування громадської сауни, дозволить час від часу заводити дружню бесіду.

  І так, повна неприв’язаність до часу і бюджетність є величезними ПЕРЕВАГАМИ громадської лазні Penguin Spa.

  Оскільки, нам важливо, аби ваш досвід перебування в громадській лазні був вкрай позитивним, ми передбачили для Вас місця зберігання особистих речей. Ваші особисті речі будуть збережені в окремих камерах зберігання.

  Ми також обладнали нашу теплу альтанку при лазні, а саме лаунж-зону мінісценою і відеопанеллю. Завдяки такому задуму тепер поєднувати моржування, СПА процедури і тренінги, standUp show, лекції та багато іншого в просторій сауні-арені з лаунжзоною для великої компанії стало легко і доступно!

  Додатковою особливістю комплексу Penguin Spa є також наявність процедурної, хамаму з хромотерапіює і джакузі на вулиці.

  Розташування:

  Наша сауна знаходиться практично в самому центрі міста, але в той же час пейзаж, що відкривається з її вікон нагадує заміський. Баня Penguin Spa розташована на території величезного зеленого парку Муромець.

  Сама будова складається з двох частин: громадської сауни і передбанника з кімнатою відпочинку. Вид з сауни і кімнати відпочинку, як ми говорили, відкривається до річки Десенки. Тут панує приємна та спокійна атмосфера. До речі, концепція нашого комплексу Penguin Spa – це прототип відомих в Німеччині, Швейцарії та Австрії комплексів типу AufKus.

  Поради щодо відвідування лазні:

  Не забудьте взяти з собою халат, рушник і одноразові тапочки. Однак, якщо Ви щось забули, не переживайте, все необхідне можна придбати на місці.

  Більшість людей, що насолоджуються відпочинком в сауні, відпочивають в перервах на вулиці з прекрасним панорамним видом на річку Десенку, загорнувшись в рушник, взявши чай або воду в руки.
  Дійсно, корисними для організму будуть три таких виходу на вулицю, кожен раз залишаючись там на 8-10 хвилин, для повного охолодження.

  І так, громадська сауна X-PARK дозволяє розвинути банну культуру в Києві, а також робить відвідування саун з метою релаксу та оздоровлення організму бюджетним і доступними.
  Розташування: спортивно-розважальний комплекс X-PARK, парк Муромець
  Дата відкриття: 2020
  Місткість: 40 осіб одночасно в лазні + 40 на терасі

  Вартість:
  у форматі теплої альтанки під захід: 3500 грн за весь день + 1200 грн за послугу лазні/годину(Мінімальне замовлення 3 години)

  IMG 9708

  Хочете спробувати?

  Залишіть ваш телефон, ми передзвонимо Вам!

   Новинка сезону! Penguin Spa: громадська лазня і тепла альтанка
   Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою захисту даних.
   Читати більше