Петанк в актив-парку 🎯 ІКСПАРК
к2 strongman gym
К2 Strongman Gym тренажерный зал
Прокат электротехники
Прокат електротехніки “Negoni”
  Петанк
  Петанк
  Петанк

  Петанк в розважальному центрі X-Park – відмінний варіант активного відпочинку

  X-Park – це захоплююче місце для активного відпочинку на природі та екстремальних занять. Тут зібрано безліч цікавих атракціонів, які змусять вас насолоджуватися життям і веселощами. Наприклад, проста гра в петанк зможе доставити вам масу задоволення, особливо якщо ви зіграєте її разом зі своїми друзями, знайомими, колегами по роботі або родиною. Адже ніщо так не може згуртувати людей як улюблене заняття і загальне проведення часу в дружній ігровій атмосфері.

  Завдяки X-Park петанк в Києві став загальнодоступним розвагою. Він користується величезною популярністю у жителів мегаполісу, які приходять в парк Муромець, щоб розслабитися. За цим заняттям у них чудово виходить зняти стрес і втому, принесені робочої рутиною, а також на час забути про щоденні проблеми і міську метушню. Тому не варто закривати себе в чотирьох стінах, приходьте в наш центр розваг, де можна вдосталь насолодитися забавами та чудовою природою.
  Отже, що таке петанк насправді? Це прекрасна забава. Її зміст полягає в тому, що гравці двох команд змагаються, по черзі кидаючи залізні кулі в межах спеціально підготовленого майданчика. Всі кулі повинні бути закинуті максимально близько до дерев’яного кулі має назву «кошонету». В процесі закидання залізна куля може зачепити дерев’яну кулю або кулю супротивника. Так можна подалі відсунути суперника від кошнета. Кожен такий випад отримує одне очко, змагання триває до тих пір, поки одна з команд не збере 13 очок.

  Гра кидати кульки була придумана ще в стародавній Греції. Пізніше про неї згадали в Англії, а потім вона підкорила сусідню Францію. Це азартна колективне розвага завоювала серця багатьох людей по всьому світу і вже понад сто років користується величезною популярністю. У X-Park у вас також буде відмінна можливість призвичаїтися до цієї забави і випробувати море позитивних емоцій в петанк-клубі.

  Петанк в парку Муромець (раніше Дружби Народів) – це загальнодоступне і недороге заняття, вартість гри 50 грн. – 1 година. X-Park в своєму розпорядженні має два спеціально обладнані поля, з набором з шести куль і кошнета. Гра неймовірно проста і повністю безпечна, тому в неї можуть грати навіть діти.

  Замовити гру в ПЕТАНК можна тільки в чаті телеграм (заздалегідь під Ваш захід). https://t.me/Petanque_miXsport або https://t.me/xparkkyiv

  Хочете спробувати?

  Залишіть ваш телефон, ми передзвонимо Вам!

   Петанк
   Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою захисту даних.
   Читати більше