Pump Track в актив-парку 🎯 ІКСПАРК
Квесты для детей и подростков
Квести для дітей і підлітків
EXOTIC COWORKING
EXOTIC COWORKING
  Pump Track
  Pump Track
  Pump Track
  Pump Track

  X-Park – це величезна територія насичена всілякими розвагами. Вона знаходиться серед барвистої природи в парку Муромець (раніше Дружби народів). Тут знайдеться маса цікавих занять для вашого активного відпочинку та екстремального проведення часу. Тут можна чудово відпочити від щоденної рутини і виснажливої ​​роботи, набратися сил і просто радіти життю.

  Серед великої кількості екстремальних пропозицій є можливість випробувати себе на трасі памптрек. Це спеціально розроблена і обладнана траса, де катаються на велосипедах і скейтах. На ній вони до досконалості відточують свою майстерність їзди, лавіруючи по купинах і контр ухилам. Для цього потрібно мати певні навички і дотримуватися техніки безпеки. Оренда велосипедів в Києві X-Park, дозволить зайнятися цим видом спорту.

  Хочете освоїти памп-трек? Прокат велосипедів в Києві X-Park допоможе вам в цьому

  Памп-трек складається з безлічі купин, ям і контр-уклону, які чергуються між собою. Він не має рівних ділянок зовсім. Для проходження такого складного шляху була розроблена особлива техніка. Використовуючи її, велосипедист практично не обертає педалі, а розгойдується. Входячи в яму, він втискається в неї, а на купині навпаки розслабляється. Цю техніку називають «прокачуванням».

  Довжина кільцевого шляху зазвичай невелика, приблизно кілька десятків метрів. Для катання тут найкраще підійдуть легкі гірські велосипеди або BMX. Сучасні памп-треки створювалися за образом BMX-треків. Суть змагання в цій дисципліні полягає в тому, хто швидше пройде певний маршрут за мінімальну відведений час. Наша траса для памп-треку обладнана за всіма сучасними стандартами.

  Сучасний памп-трек в Києві, доступні ціни

  Більшість сьогоднішніх памп-треків винайшли даунхіллери з Австралії. Саме вони вперше в 2003 році побудували подібну трасу. На ній вони і використовували методику їзди вгору, не крутячи педалі, а розганяючись на контр-уклону. Простіше кажучи, вся суть даної дисципліни полягає в наборі швидкості за рахунок вмілого використання контур ухилів. Замикаючись, вони надають велосипедисту великий вибір напрямків для їзди. У X-Park доступні кращі велосипеди на прокат в Києві за хорошою ціною.

  Так можна дуже довго кататися по треку і навіть не думати про те, що необхідно крутити педалі. Така їзда приносить масу задоволення і нові відчуття, вона не втомлює і радує своєю різноманітністю. Це тренування допомагає розвивати навички катання, відчуття рівноваги і реакцію. Таким чином, ви швидко навчитеся відчувати можливості свого велосипеда, зможете плавно входити в будь-які повороти і впевнено почувати себе на пересіченій місцевості. Щоб відпочити від цієї активної пригоди, ви можете залишити велопрокат і піти посидіти у кращих релакс-зонах парку.

  Також вас зацікавить

  Хочете спробувати?

  Залишіть ваш телефон, ми передзвонимо Вам!

   Pump Track
   Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою захисту даних.
   Читати більше