Rise Wake Academy в актив-парку 🎯 ІКСПАРК
Летний лагерь ИКСКЭМП
Літній табір ІКСКЕМП
Школа бокса
Школа бокса Old School Boxing Club
  Школа вейкбординга
  Школа вейкбординга
  Школа вейкбординга
  Школа вейкбординга

  X-PARK – це сучасний розважальний центр. Він побудований серед барвистої природи, лісових пейзажів та річкової акваторії. Це найкраще місце для вашого дозвілля, дозвілля вашої родини, близьких, друзів, знайомих і колег. У ньому зібрана величезна колекція чудових атракціонів, спортивних дисциплін, екстремальних видів спорту, захоплюючих пригод, вейк магазинів і кращих закладів. Крім іншого тут працюють популярні школи фізичного і спортивного розвитку. Спортивна школа Rise Wake Academy є однією з них.

  Її двері завжди відкриті для відвідувачів і учнів. Вона може похвалитися серйозними досягненнями в плані тренування і виховання справжніх спортсменів, відмінною тренувальною базою, професійними тренерами і розвиненою інфраструктурою. Це не просто школа вейкбордингу або банальне місце для нудних тренувань, це щось більше. Якщо ви хоч раз відвідайте її, тоді зрозумієте, що вона являє собою теплий куточок для любителів вейка, справжню вейк сім’ю. Їй немає рівних в плані індивідуального і навіть душевного підходу до учнів.

  Школа вейкборда була заснована сімейною парою, яка просто-таки без розуму від цього виду спорту. Ці люди виховали і навчили свого власного сина і зробили з нього справжнього чемпіона. Також вони зуміли знайти підхід до багатьох дітей, навчили їх витримці і дисципліні, прищепили любов до здорового і активного способу життя, а також зробили їх цілеспрямованими людьми. Ця вейк сім’я складається з батька, який є професійним тренером і сертифікованим суддею міжнародної категорії, а також з матері – багаторазового рекордсмена і чемпіона України з вейкборду і водних лиж. Їх ексклюзивна методика і любов до дітей дозволяє поставити на вейкборд навіть малюків віком від двох років.

  Спортивна школа Rise Wake Academy в X-Park – це професійне навчання вейкбордингу в X-PARK
  Вейкборд навчання зачіпає всі види вейкбордингу. Ця школа пишається своїми учнями і їх високими досягненнями. Вони часто стають переможцями на міжнародних змаганнях і займають призові місця, як в канатному, так і катерних вигляді катання. Колишні учні цієї школи сьогодні входять в лігу кращих вейк спортсменів України, Європи та світу. Це результат скрупульозної підготовки та застосування високоефективних програм. Тут навіть тренера постійно підвищують свій рівень кваліфікації, оновлюючи вміння, осягаючи нові знання і техніки в США.

  Тут уроки вейкборда викладаються на вищому рівні, але ви грунтовно помиляєтеся, якщо вважаєте, що тут вчать тільки цього. Це справжня школа життя, де вчать як стати людиною з великої літери. Тут покажуть, за що ви повинні любити своє життя і як потрібно нею насолоджуватися, прищеплять любов до активного і здорового способу життя. Тут доведуть, що нема чого бояться невдач, що потрібно завжди йти до наміченої мети, попутно святкуючи перемоги й витягуючи уроки з поразок. Саме невдачі роблять нас сильнішими, розвивають стійкість і завзятість, яке неминуче призведе до бажаної перемоги. Приходьте, ми вже зачекалися вас!

  Також вас зацікавить

  Школа вейкбординга

  Хочете спробувати?

  Залишіть ваш телефон, ми передзвонимо Вам!

   Rise Wake Academy
   Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою захисту даних.
   Читати більше