Shaka Bar в актив-парку 🎯 ІКСПАРК
Мотокросс
Дерев’яна площадка
Sfera Beach Club
Sfera Beach Club
  Shaka Bar
  Shaka Bar

  Shaka Bar – це кафе з басейном і великою кількістю напоїв та смачної їжи. Тут ви зможете зняти з себе втому або сховатися від літньої спеки. Басейн стане ідеальною зоною відпочинку і веселого проведення часу. Тут вся обстановка розташовує до невимушеності і релаксації, до насолоди життям.

  Кафе Shaka – це тематичний заклад зі своєю історією. «Shaka» – відомий в усьому світі жест. Це розташування пальців на руці таким чином, що вказівний палець і мізинець підняті вгору, а всі інші пальці стиснуті в кулак. Такий жест показують правою рукою – це універсальний знак солідарності. Він став своєрідним символом серферів невіддільний від їх культури. Всі хто побував в Каліфорнії і на Гаваях або в іншому місці проживання серферів, знають його.

  Слово «Shaka» насправді має безліч значень: привіт, спасибі, круто, правильно, чудово … Це оригінальне слово. Його сенс у вільному перекладі передається як «розслабся і отримуй задоволення». Саме це пропонує зробити Shaka Bar в X-PARK. Тут все сприяє цьому: європейська та східна кухня, фреш-бар і drink-бар, а також великий басейн на березі затоки.

  Також заклад доступний для бронювання під закриті заходи і корпоративи

   

  Більш детальну інформацію Ви можете отримати по телефону 066 263 47 13

  МЕНЮ

  Shaka Bar
  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою захисту даних.
  Читати більше