Школа бокса Old School Boxing Club

Мотошкола Pro-Biker
15.03.2020
Бігові лижі
15.03.2020

Школа бокса Old School Boxing Club

Школа боксу Old School Boxing Club на території X-PARK – це найкраще з боксу, унікальний тренерський підхід і професіоналізм наставника.

Бокс – для тих, хто хоче стати сильніше! Ми зможемо Вам дати цікавий, зрозумілий, доступний кожному бокс.

У клубі представлені програми:

1) Програма «СТАВИМО УДАР» – це прекрасний шанс для кожного, хто хоче володіти сильним нокаутуючим ударом! Наша програма є першою і унікальною в Україні! Мета – навчити усіх правильній техніці нанесення сильного удару, який нокаутує, за максимально короткий час.

Завдання:

– Відпрацювання рухових навичок у спортсменів .
– Зміцнення зв’язок, суглобів і м’язового апарату.
– Практичне відпрацювання ударів.
– Теоретична підготовка.
– Психологічна підготовка.
– Мотивувати на подальше навчання.

Виходячи з основної нашої мети, ми розробили спеціальний комплекс вправ і завдань, які дозволяють легко і швидко відпрацювати нокаутуючий удар.

2) Курс самозахисту “Radosh-Style” Спортивна підготовка розрахована на застосування навичок в реальному (не спортивному) конфлікті. Враховуються всі особливості ведення бою на вулиці з одним або декількома супротивниками. Ударна техніка рук – бокс, техніка ударів ногами – тайський бокс, техніка захоплення і виходу з захоплення – вільна боротьба, самбо, дзюдо. Прийоми і удари адаптовані до вуличного формату. Крім спортивної підготовки ми проводимо і інтелектуальну підготовку. Вона полягає у вивченні теоретичного матеріалу про конфлікти взагалі. Правила безпечної поведінки та спілкування є найбільш важливим моментом в питанні самозахисту. Набагато легше передбачити конфлікт і уникнути його або запобігти на самому початку, коли становище найбільш вигідно для Вас. І Ми працюємо над цим.

3) Бокс. Ви зможете оволодіти всіма необхідними навичками ведення бою. Коли Ви потрапите до нас в клуб, Ви зможете вибрати програму тренувань, яка підходить саме Вам! Залежно від того, яку програму Ви вибрали і буде будуватися тренувальний процес і програма Вашої підготовки. Тренування проходять з урахуванням індивідуальних особливостей Вашого організму. Також у нас проводяться спаринги, кожен бажаючий може спробувати себе в реальному боксерському поєдинку або договірному спарингу (легша форма бою). Ми практикуємо “Агресивний бокс” – основне завдання відправити суперника в нокаут! Тактика бою будується на атакуючих діях, атака до повної перемоги! Особливу увагу на тренуваннях приділяється ударам “на зустріч”. Ми не забуваємо і про здоров’я наших клієнтів! Основний принцип – “не нашкодити”. Ми знайдемо підхід до кожного!

Тут також регулярно проводяться семінари і тренінги.

Як ми працюємо? Проводимо діагностику і аналізуємо можливості Вашого організму. Розробляємо програму тренувань. Створюємо Ваш власний стиль і унікальну манеру ведення бою. Відпрацьовуємо і практикуємо! Ми фанати своєї справи! Ставимо найвищі цілі і доводимо кожен елемент до досконалості. Ми працюємо не з клієнтами, а з хоробрими, які готові стати сильніше і краще, залишивши своїх суперників далеко позаду! Школа боксу Old School Boxing Club – це інноваційні техніки тренувань, індивідуальний підхід до кожного учня, психологічна підготовка, виховання істинно чоловічих якостей, фізичний розвиток. Це каста чемпіонів, сильних духом і тілом. В школу проводиться набір учнів з дошкільного віку. Зручний графік тренувань для всіх груп. Комфортний спортивний зал, в якому Ви знайдете все, що потрібно для справжнього успішного спортсмена. Перевага школи – в унікальному тренерському підході, професіоналізмі наставника, в безцінний досвід, яким із задоволенням поділиться тренер.

У школі проходять індивідуальні та групові тренування для чоловіків, жінок і дітей.

Графік роботи:

ПН-ПТ 9.00-22.00

СБ-НД 10.00-19.00

Хотите попробовать?

Оставьте ваш телефон, мы перезвоним Вам!

""
1
Ваш телефон
Previous
Next
Контакты