Вейксерфінг в актив-парку 🎯 ІКСПАРК
Профессиональный волейбол FINNS
Професійний волейбол FINNS
SUP-доска
SUP-дошка
  Вейксерфинг
  Вейксерфинг
  Вейксерфинг

  Вейксерфінг – це те, що змусить вас відчути потужний приплив адреналіну і відчути всю радість життя.

  Цей вид спорту вважається одним з кращих варіантів активного відпочинку. Його суть полягає в катанні на нескінченній хвилі, яку створює катер за допомогою свого двигуна і баласту.

  Бажаєте незабутньої пригоди на воді? Вейксерфінг в Києві – це те, що ви шукаєте

  Вейксерфінг в Києві стає неймовірно популярною розвагою. Це дійсно захоплююче видовище. Спочатку ви стаєте на дошку, зачіпляєтеся руками за спеціальний трос і рухаєтеся разом з катером позаду нього. Потім потрібно зловити хвилю, яку він залишає за собою, і відпустити трос після гарного розгону. X-Park подбає про те, щоб ви з вітерцем прокотилися по хвилях, а адреналін у вашій крові зашкалював від швидкості і виконуваних трюків.

  Для цього X-Park у своєму розпорядженні має всю необхідну матеріальну базу. Вас прокотить катер, обладнаний сильним двигуном, що видає 340 к.с., додатковим баластом для створення величезної хвилі, вишкою і потужною аудіосистемою. Аудіосистема спрямованої дії посилає на зустріч відпочиваючому потужний звук, який відмінно чутно навіть за 20 метрів від самого катера. Катання по воді з таким музичним супроводом це одне задоволення.

  Той вейксерфінг, який ви випробуєте, відвідавши X-Park, на всі сто відсотків імітує відчуття справжнього катання на океанських хвилях. Бронюйте час Вашого катання просто зараз! Досить відкладати насолоду!

  Вартість:

  Вступне заняття на серфі за катером  30 хвилин – 3000 грн

  Вейксерфинг

  Хочете спробувати?

  Залишіть ваш телефон, ми передзвонимо Вам!

   Вейксерфінг
   Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою захисту даних.
   Читати більше