к2 strongman gym
К2 Strongman Gym тренажерный зал
17.03.2020
RhinoBar
17.03.2020

Воркаут

турник воркаут
турник воркаут

Воркаут – це активний спорт доступний в парку розваг X-Park

X-Park запрошує відвідати свій розважальний центр всіх, хто хоче активно відпочити, зайнятися екстремальними видами спорту або просто відмінно провести час. Тут для цього створені оптимальні умови. На вибір відвідувачеві пропонується безліч всіляких атракціонів. Наприклад, тут є майданчик workout для занять на турніках.

Всім хто любить здоровий спосіб життя і активний спорт відомо слово workout. Воркаут – це частина фізичної культури і окремий вид спорту. Він складається з різних вправ, які виконуються на вуличній спортмайданчику. Таким чином, людина може фізично розвиватися, набратися сил і покращувати стан свого здоров’я, тренуючись на природі.

Воркаут це вибір людини, який веде здоровий і активний спосіб життя.
Кожен турнікмен обожнює заняття під відкритим небом на брусах, рукоходах, шведських стінках і турніках всіляких конструкцій. Тут основний упор приділяється якісному фізичному навантаженні розвиваючому силу і витривалість. Всі вправи виконуються із залученням власної ваги. Спортсменів, які проводять такі тренування, можуть називати також вуличними гімнастами або воркаутерами.

Воркаут в Києві завдяки старанням розважального центру X-Park став ще більш доступний. Спортивні майданчики, розташовані на його території є загальнодоступними з вільним відвідуванням всіх бажаючих. Тут можна весело і з користю провести час у колі своїх однодумців ведуть активний і здоровий спосіб життя, завести нові знайомства і дізнатися корисну інформацію про цей спорт.

Хотите попробовать?

Оставьте ваш телефон, мы перезвоним Вам!

""
1
Ваш телефон
Previous
Next
Контакты