RhinoBar в актив-парку 🎯 ІКСПАРК
Масаж
Масаж
турник воркаут
Воркаут
  RhinoBar
  RhinoBar
  RhinoBar

  RhinoBar в парку Муромець приймає гостей в будь-який час

  Якщо Ви просто бажаєте посидіти в тиші серед прекрасної природи, розвіяти свою втому і розвантажити думки, тоді RhinoBar в Парку Муромець (раніше Дружби Народів) пропонує вам свої послуги. Знаходиться заклад в Rhino Park, поруч зі стартовим майданчиком першого кільця вейкбордингу.

  Особливо красиво тут влітку, коли навколо цвіте природа, і воно потопає в зелені. Взимку заклад перетворюється в затишний і теплий павільйон. У цей час можна в теплоті і комфорті святкувати різні заходи або просто зігріти себе смачною їжею і гарячими напоями. Тут дійсно відмінне місце для веселого проведення часу в невимушеній обстановці.

  Rhino бар X-Park має можливість проведення будь-яких урочистих заходів. Тут можна орендувати зал для вашого свята. Вартість послуг також може приємно здивувати.

  Влаштуйте собі незабутнє свято на природі зі смачними стравами та напоями за доступною ціною.
  Широкий вибір їжі і напоїв, смачна кухня гриль, помірні ціни і ідеальний сервіс, все це основні плюси нашого закладу. Ще однією незаперечною перевагою є можливість якісного відпочинку на природі в межах Києва. Якщо ви захочете відвідати понад атмосферний заклад в літню пору, тоді можете зайти в Кафе Shaka – тематичний серф-бар з басейном.

  Резерв по телефону  068 240 57 25

  RhinoBar

  МЕНЮ

  RhinoBar
  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою захисту даних.
  Читати більше