Як вибрати надувний човен • ІКСПАРК

Як вибрати надувний човен

Где взять на прокат автомобиль в Киеве и какие условия аренды
Отель или аренда квартиры в Лондоне?
Где взять на прокат автомобиль в Киеве и какие условия аренды
Отель или аренда квартиры в Лондоне?

Вибрати надувний човен

Надувні човни сьогодні – це доступний за ціною плавзасіб, незамінний водний транспорт для рибалок і водних подорожей по річках і озерах.

Тому завдання – як вибрати надувний човен, щоб він послужив довше – є не пустим для користувачів.

Як вибрати якісний човен

66852d4e288d7.webp

Купити надувний човен частіше набагато вигідніше, ніж його орендувати. Власники не будуть прив’язані до пунктів прокату чи оренди плавзасобів. А наявність надувного човна зробить риболовлю або сімейний відпочинок біля водоймища незабутнім.

Важливо правильно вибрати човен, орієнтуючись на основні технічні параметри та оптимальне співвідношення ціна/якість. Купити надувний човен з оптимальними характеристиками і за доступною ціною зручно за цим посиланням agrus.kiev.ua/lodki

На що звернути увагу при виборі човна

Який надувний човен вибрати для риболовлі?Спочатку потрібно визначитися – чи буде вона з мотором або гребна. Для рибалки-початківця гребна модель стане простим і недорогим варіантом.

Особливо варто розрахувати розміри човна і скільки людей може вмістити надувне судно.Гребна надувна може вміщувати до 2 осіб, випускають моделі з місткістю до 8 осіб.

З вибором човна для риболовлі трохи складніше, ніж при виборі звичайного судна для прогулянки по воді. Тут необхідно врахувати важливі критерії, тоді від процесу риболовлі та водного походу можна отримати тільки задоволення.

Важливі характеристики

Основні характеристики при виборі – це:

  • Розміри та вантажопідйомність;
  • Матеріал та його щільність;
  • Конструкційні особливості;
  • Зварювання швів та склеювання;
  • Днище;
  • Тип човна та виробник.

Для риболовлі або водної подорожі потрібно визначитися – який тип човна вибрати для себе чи сім’ї. Випускають різних типів — гребні, моторно-гребні, моторні.

Серед усіх типів моторно-гребні вироби – найбільш універсальний варіант. Можна пересуватися на веслах, а можна навісити двигун (двигуни для таких човнів частіше купують окремо). Єдиний нюанс-мотор не повинен бути потужним.

Матеріали при виборі ПВХ човна

Виробники пропонують кілька варіантів надувних гребних плавзасобів з різних матеріалів:

  • Гуми;
  • ПВХ;
  • Пластика.

Який човен вибрати для себе – кожен власник визначає сам, виходячи з переваг та частоти використання плавзасобу. Сучасні надувні човни виготовляють з ПВХ або пластику (але пластикові вироби набагато дорожчі за пвх). Гумові човни популярністю сьогодні не користуються, тому що вони не мають необхідного запасу міцності і швидко приходять в непридатність.

ПВХ-матеріал можна вибрати армований або неармований.

Якість швів має важливе значення

Надувні пвх човни виготовляють із зварених між собою листів. Тому якість та довговічність її безпечної експлуатації безпосередньо залежать від надійного склеювання та якості швів.

У човні можуть бути відкриті шви та ізольовані. При склеюванні ізольованих швів поверх зварювання накладається  армуюча стрічка для захисту стиків від розриву та зайвого тиску.Шви в надувних човнах є слабким місцем, вони мають ризик порватися при зіткненні з корчами.

Човен пвх із ізольованими стиками оптимальна за ціною та якістю, і вибирати варто саме такий варіант.

Як вибрати надувний човен
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою захисту даних.
Читати більше