28. — Legion Run Kyiv 2018 • X-ПАРК
16.06 - Третій благодійний
16.06 – Третій благодійний “Забіг із собаками”
Открытие сезона гитарных вечеринок 2018
Открытие сезона гитарных вечеринок 2018
Legion Run – найбільший забіг з перешкодами у Південно-Східній Європі.
Незважаючи на те, що Legion Run був створений всього лише декілька років тому, кількість наших заходів по всьому світу невпинно зростає і щоразу ми маємо все більше охочих взяти у ньому участь. Цю цікаву і незабутню спортивну пригоду вже встигли побачити на 3-х континентах та у 12-ти країнах світу.
Ми команда високомотивованих, люблячих веселощі сміливців, які відрізняються за віком, культурою, статтю, смаками, вподобаннями та професією. Але, ми такі ж, як і кожен з вас! Ми підкорюємо вершини, які нас лякають, ми успішно боремося з викликами, які зустрічаються у нас на шляху, ми вміємо насолоджуватися смаком перемог – вони приносять нам задоволення та радість і змушують працювати  нас як єдина команда!ll
До слова, всі наші перешкоди розроблені з особливою увагою до деталей, щоб забезпечити проведення нашого заходу з дотриманням усіх правил безпеки. Ми одні з небагатьох у даній індустрії, хто використовує перешкоди, які були спроектовані висококваліфікованими фахівцями цивільної інженерії та виготовлені ліцензованими підрядниками.
Legion Run – це набагато більше ніж просто забіг, це – життєвий досвід. Ми обіцяємо захоплюючу, брудну, веселу пригоду, яка дасть вам та вашим друзям заряд адреналіну на дні, тижні, і, навіть – роки!
Ви будете бігати, стрибати, повзати, прискорюватись, допомагати та підтримувати інших легіонерів. Адже наші перешкоди розроблені для того,аби випробувати межі вашого розуму та тіла, загартувати дух, допомогти вам знайти нових друзів, а також через веселу гру здобути навички ефективної командної співпраці. Ви будете гратися в болоті як діти і пересікати фінішну пряму! Можливо, ви навіть отримаєте подряпини, але переконуємо – ви будете посміхатися!  І до фінішу дійдете зовсім іншими – зміненими.
https://www.facebook.com/events/206430463245595
28. 07 — Legion Run Kyiv 2018
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою захисту даних.
Читати більше