29 липня (неділя) у Києві вже втретє відбудеться Відкритий Чемпіонат України з вейксерфінгу в рамках фестивалю Adrenalin Wakesurf Open • X-ПАРК

29 липня (неділя) у Києві вже втретє відбудеться Відкритий Чемпіонат України з вейксерфінгу в рамках фестивалю Adrenalin Wakesurf Open

“У вейкбордингу головне відчувати своє тіло та не здаватися, власне як і у житті” - змагання Equity Kyiv Wake Open очами журналістів tsn.
“У вейкбордингу головне відчувати своє тіло та не здаватися, власне як і у житті” – змагання Equity Kyiv Wake Open очами журналістів tsn.
28 липня - друга спроба для команди FreeGen XPARK пройти ВСІ екстримальні перешкоди Legion Run
28 липня – друга спроба для команди FreeGen XPARK пройти ВСІ екстримальні перешкоди Legion Run

29 липня (неділя) у Києві вже втретє відбудеться Відкритий Чемпіонат України з вейксерфінгу в рамках фестивалю Adrenalin Wakesurf Open.

 

Місце: Sfera Beach Club (парк Дружби Народів, на території X-Park)

 

Змагання проходять за підтримки Української Федерації Вейкбордингу UWF в рамках світової серії World Ranking System та йдуть спортсменам до загально світового заліку сезону 2018.

Цього року фестиваль відбудеться наприкінці липня та збере ще більше учасників і глядачів та обіцяє стати головною серф подією літа. Спортсмени будуть змагатись у двох дисциплінах – Surf та Skim (різниця у формі та розмірі дошки та плавників) у категоріях “діти”, “мастерс”, “аматори”, “напівпрофесіонали” та “професіонали”.  В 2018 році на змагання приїдуть не лише провідні райдери СНГ, але й Європи. Хочемо відмітити, що рівень українських райдерів росте і все більше з них займають призові місця на міжнародних змаганнях. Тож боротьба обіцяє бути видовищною.

Для глядачів окрім онлайн трансляції заїздів з катеру та повітря на екрани, організатори також приготували активний пляжний відпочинок у Sfera Beach Club. У програмі: безкоштовні заняття з йоги, майстер класи та баланс борд контест, рейс на SUP бордах та турнір з SUP-поло, дитячий клуб, батут, танці під запальні ритми спеціально запрошеного DJ, призи та подарунки від партнерів і спонсорів Adrenalin Wakesurf Open 2018 та багато іншого.

Приходьте 29 липня активно провести час, можете приходити всією сім’єю.

Слідкуйте за новинами на сторінці події у фейсбук!

Чекаємо всіх!!! Вхід на подію безкоштовний.

 

Увага спортсменів! 28 липня – кваліфікаційний день.

29 липня (неділя) у Києві вже втретє відбудеться Відкритий Чемпіонат України з вейксерфінгу в рамках фестивалю Adrenalin Wakesurf Open
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою захисту даних.
Читати більше