Mixsport Chill Meetup • X-ПАРК
Прокат бігових лиж
Прокат бігових лиж
SnowCable 2021
SnowCable 2021

Cпортивно-розважальним комплексом «Х-Park» спільно з Mixsport запускають щотижневі Mixsport Chill Meetup в лазні!

Mixsport Chill Meetup

Ера діджіталізаціі загнала нас в цифрову самотність, незважаючи на те, що щодня навколо нас «в мережі» сотні й тисячі людей. Пандемія ще більше розділила нас, ми обділені енергетикою і теплом зустрічей, дефіцитом нових реальних знайомств і спілкувань з однодумцями.

 

Чому лазня? – запитаєте ви!

 

А тому, що єдине, що може врятувати вас від епідемії – це міцний і загартований імунітет! Тому, ми пропонуємо приєднатися до зустрічей дружнього клубу моржів Penguin Ice Party всіх, хто любить хорошу пропарку і зимове купання в річці, колективні СПА процедури, ароматний чай з варенням, і спілкування про здорові, а головне спортивні задоволення.

Цікаві спікери, трендові теми, нові кейси і скіли, загартовування або ополонка в річці, велика СПА зона, чіл-аут і сауна на 40 людей з подіумом і відеопанеллю з інтернетом, джакузі, хамам з хромотерапією. Що ще потрібно для прекрасного вечора?

 

І так, кожну середу з 19.00 до 23.00 найбільший клуб моржування і загартовування Києва Penguin SPA X-park запрошує вас на MixSport Chill Meetup.

Програма на 20.01.2021:

• 19.00 збір в Х-парк біля OLO кафе

• Загартовування, купання в ополонці (без розігріву)

• Пропарювання в лазні

• Купання в ополонці після лазні

• Банні і спа процедури від Центру Капралова

• І просто приємне і корисне спілкування!

Увійдемо в новий рік з міцним імунітетом!

 

Увага! Кількість місць обмежена, поквапся купити квиток на Mixsport!

Mixsport Chill Meetup
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою захисту даних.
Читати більше