Stand Up Клуб. - 17.07 • X-ПАРК
Стендап, вино і пляж I 10 липня
Стендап, вино і пляж I 10 липня
Катя Осадча, Лідія Таран із донькою та команда «Світського життя» освоїли водні види спорту на локаціях X-PARK’y
Катя Осадча, Лідія Таран із донькою та команда «Світського життя» освоїли водні види спорту на локаціях X-PARK’y

Пропонуємо новий формат інтелектуального відпочинку – Stand Up Клуб!

Ми зібрали найкращих коміків країни для того, щоб організувати для вас вечори не просто гумору, а жартів, які засновані на реальних подіях.
Особисті переживання коміків, смішні життєві ситуації і просто інтелігентне почуття гумору об’єднується в одному виступі.

Резиденти нашого Stand Up Клубу:

Бекір Мамедієв – кримський татарин та київський романтик. Переможець шоу «Розсміши коміка», автор Студіїї «Квартал 95».

Коля Зирянов – Один з кращих стендаперів Дніпра. У кожному дворі його рахують головним представником цього жанру. Переможець «Розсміши коміка» і учасник «Відкритого Мікрофону» на ТНТ.

Кирило Мазур – Наймолодший учасник нового формату в гуморі «Стендап». Також з успіхом Кирило неодноразово вигравав головний приз у шоу «Розсміши Коміка», учасник «Гуднайт_клуб» на «1+1».

Микита Шевчук – переможець шоу «Розміши коміка», учасник легендарної команди КВН «Одесские Манси», учасник «Гуднайт_клуб» на «1+1».

Денис Корабльов – Найпрямолінійний и чесний. Учасник телевизионных програм «Комік на мильйон» , «Стендапер» и Comedy Club Украина, «Гуднайт_клуб» на «1+1».

Настя Дєрская – багаторазовий переможець «Розсміши коміка». Переможець Стендап Фестивалю в Одесі 2019 року.

Квитки: https://tickets.karabas.com/PublicApi/TicketWidgetSvg.aspx?__uid=CevmrrJJRH2opEQNRzhAeA&event=1797249274&c=002c52&priceRange=1&lang=ru&replaceFlags=1&noredirect=1&fbclid=IwAR2fiCw5sb8eodA_HUiihfV5lu0Eu11NU5d9cxkd2XS3ersyxZdq20rYbO8

Stand Up Клуб. - 17.07

Stand Up Клуб. – 17.07
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою захисту даних.
Читати більше