Чемпіонат України з веслування на човнах «Дракон» серед студентів • X-ПАРК

Чемпіонат України з веслування на човнах «Дракон» серед студентів

Туристический партнер X-Park - Zruchno.Travel
Туристический партнер X-Park – Zruchno.Travel
Первые фото чемпионата Ukrainian Wake Open Equity
Первые фото чемпионата Ukrainian Wake Open Equity

Драгонбот чемпионат украина киев

 

Федерація України з веслування на човнах «Дракон», відповідно до свого статуту, сприяє всебічному і гармонійному розвитку особи, зміцненню здоров’я, формуванню здорового способу життя шляхом залучення громадян до занять спортом в тому числі до веслування на човнах «Дракон».
Веслування на човнах «Дракон» – неолімпійський вид спорту, що офіційно визнаний в Україні, розвитком якого займається Федерація України з веслування на човнах «Дракон», яка має статус національної федерації.
Веслуванням на човнах «Дракон» займаються школярі, гімназисти, студенти і інша активна молодь, що пропагує фізичну культуру та спорт і здоровий спосіб життя.
Планом фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів загальнодержавного рівня серед учнів та студентів на 2017 рік, що проводяться Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України  16.09.2017 о 10 годині  заплановано проведення Чемпіонату України з веслування на човнах «Дракон» серед студентів (ІІІ ранг).
База для тренувань веслувальників в місті Києві знаходиться в парку Дружби народів, Спортивно – розважальний комплекс «X-Park», де є всі умови для тренування та проведення активного відпочинку.
Детальну інформацію про організацію та проведення чемпіонату можна знайти – http://udbf.org/ , або дізнатись за тел. 0672475005.

Чемпіонат України з веслування на човнах «Дракон» серед студентів
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою захисту даних.
Читати більше