SixPackChallenge • X-ПАРК
“Tennispark Open Orange Ball”
Кто создаст современный парк раньше: государство или бизнес? Реалии Киева
Кто создаст современный парк раньше: государство или бизнес? Реалии Киева

З 1 березня по 1 червня 2021 року директор благодійнного фонду «Добряк» Вячеслав Зирянов кидає виклик сам собі під назвою «SixPackChallenge».

 

SixPackChallenge

 

 

Протягом 3 місяців він буде тренуватись і качати м’язи животу, щоби 1 червня 2021 року отримати 6 «кубиків пресу». Під час челенжу очікується зібрати 60 000 грн. на проведення тренінгів по профілактиці насильства для 150 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, в складних життєвих ситуаціях у Харківський, Полтавський, Житомирський, Одеський та Запорізьких областях, а також залучення уваги до проблеми насильства в дитячому середовищі. Цитата Вячеслава Зирянова: «Багато років я використовував такий інструмент по залученню коштів як челендж і зібрав більше 100 000 грн. Але це були в основному бігові заходи: пробігти напів мрафон або марафіон і зібрати кошти на допомогу дітям. Цього разу виникла ідея зробити щось нове, так як наші колегу із громадського сектора використовують такий інструмент для залучення коштів на благодійні цілі та привернення уваги до певних соціальних питань »

 

Консультант компанії – Іван Кононенко, інформаційний партнер Mixsport, X-park партнер-локація. Долучитися до челенжу можна: особисто приєднатися до компанії, запросити друзів, поширити інформацію в соц.мережах, зробити внесок на Карту Привата фонду Добряк 5169 3305 2075 9132 або робити внесок на сайті фонду http://dobryak.org.ua/ua/donate

 

Про благодійний фонд «Добряк»: благодійна організація (https://dobryak.org.ua/) була створена у 2020 році професійними соціальними працівниками та волонтерами. Місія фонду- покращення якості життя дітей в Україні. На теперішній час більше 3000 дітей отримали благодійну допомогу.

 

 

02125, Україна, м. Київ, бул. Перова 24а45

моб.тел: +38 063-365-71-50

Електрона скринька: viacheslavzyrianov@gmail.com

Тел. для ЗМІ 063 365 71 50 Вячеслав Зирянов

SixPackChallenge
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою захисту даних.
Читати більше